نو رسیده ها چشم طمع به خبرگزاری مهر گلستان نداشته باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 545 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:08 ب.ظ، شنبه، 11 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

یک خبرنگار گلستانی گفت : متاسفانه هنوز شاهدیم که آقای نوری کجوری مازندرانی در خبرگزاری مهر استان نفوذ دارد و از طرف دیگر افرادی چشم طمع به خبرگزاری مهر استان دوخته اند که هیچ نام و نشانی در مجموعه اطلاع رسانی استان ندارند .

imagesبه گزارش رادکانا: اوضاع و احوال این روزهای خبرگزاری مهر استان گلستان قصه پرغصه ای شده که در شان و مقام این خبرگزاری نیست. 

حدود یک ماه پیش بود که اعلام شد علیرضا نوری کجوری به سرپرستی مازندران منصوب شده و بعد از آن شنیده شد که فردی بنام کلاگر متصدی استان گلستان شد .بعد از مدتی برخی خبرنگاران گفتند که با فردی بنام محمد چراغعلی رابطه خبری دارند و اخبار خود را به این شخص ارسال می کنند . در این میان نام افراد مختلفی برای کرسی خبرگزاری مهر استان مطرح بود که یکی از آنها عبدالجواد عموزاد خلیلی خبرنگار هفته نامه پزواک سخن بود .

گلستان ما در همین رابطه گفتگویی را با وی ترتیب داده که از منظرتان می گذرد :

عموزاد گفت : خبرگزاری مهر مقام و جایگاه بزرگی دارد و من نمی دانم چطور برخی ها بدون داشتن هیچ اسم و رسمی در اداره ارشاد و بدون اینکه قدرت تولید خبر و گزارش را داشته باشند و یا در چند تا نشست خبری حضور یافته باشند به خودشان اجازه می دهند که کاندیدای مدیر خبرگزاری شوند .

وی ادامه داد : من نمی دانم چرا آقای علیرضا نوری کجوری مازندرانی دست از سر استان گلستان بر نمی دارد و سعی دارد از طریق تلفن به خبرنگاران القا کند که تصمیم گیرنده اصلی در مور استان گلستان هنوز وی می باشد و جالب اینکه هنوز هم برخی خبرنگاران این خبرگزاری اخبار خود را به آقای نوری می فرستند .

این خبرنگار گلستانی با اشاره به انتخاب کلاگر خاطرنشان کرد : من هم فقط شنیدم و رسما چیزی ابلاغ نشد و ولی گویا وی مدتی به کار خود ادامه داده و تعدادی دیگر از خبرنگاران اخبار خود را به آقای کلاگر ارسال می کنند .

عموزاد از این چند شقه بودن خبرگزاری مهر در گلستان ابراز ناراحتی کرد و گفت : خوب نیست در بین خبرنگاران این همه شقوق ایجاد شود در حالیکه می شنویم برخی خبرنگاران اخبار خود را به محمد چراغعلی می دهند ، برخی به کلاگر و برخی به علیرضا نوری و این روند شاید بطلبد که مدیران خبرگزاری مهر سریعا تصمیم گیری کنند .

وی تصریح کرد : خبرنگاری با من تماس گرفت و گفت مدیر قبلی مرا تهدید کرده که اگر با فلانی کار بکنی بد می بینی و یا موارد دیگر که این اصلا در شان و مقام این خبرگزاری نبوده و نیست و هشدار می دهم به این افراد که می خواهند خارج از مرزهای جغرافیایی استان گلستان برای داخل استان گلستان تصمیم بگیرند که دست از این کارها بکشند و بکار خود مشغول باشند . 

ارسال نظر