نگذارید اعتماد عمومی از شما سلب شود!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 606 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:04 ب.ظ، پنج شنبه، 21 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

نه کار آقای رئیس جمهور در ارایه گزارش ۱۰۰ روزه و انکار خدمات دولت قبلی آن هم در یک سوم وقت گزارش که اصلا صحیح و منطقی نبود نه تقاضای دکتر احمدی نژاد در خصوص مناظره هیچ یک قابل توجیه نیست. صرف نظر از این کری خواندن ها در شرایطی که کشور بیش از همیشه به آرامش نیاز دارد این بازی های سیاسی و سرگرم کننده دشمن را به آرامش می رساند.

635069307497500045به گزارش رادکانا، بالاخره قضیه تقاضای احمدی نژاد از دکتر روحانی جهت شرکت در مناظره به کجا رسید؟ آیا روحانی به این در خواست جواب مثبت می دهد؟

بعضی ها معتقدند روحانی توان رویارویی با احمدی نژاد را ندارد.

بعضی اصلاح طلب ها ایشان را از این کار منع کردند و می گویند دکتر به جای خود، نوبخت را به میدان مناظره بفرستد.

می گویند موجی از بیم و امید اردوی اصلاح طلب ها را فرا گرفته آنها معتقدند احمدی نژاد در مناظره بسیار زیرک است و دکتر روحانی در همان دقایق اولیه قافیه را خواهد باخت.

حجاریان تئوریسین اصلاح طلب ها هم گفت اگر روحانی در مناظره شرکت کند پنج هیچ و اگر شرکت نکند سه هیچ می بازد.

صرف نظر از این کری خواندن ها در شرایطی که کشور بیش از همیشه به آرامش نیاز دارد این بازی های سیاسی و سرگرم کننده دشمن را به آرامش می رساند.

نه کار آقای رئیس جمهور در ارایه گزارش 100 روزه و انکار خدمات دولت قبلی آن هم در یک سوم وقت گزارش که اصلا صحیح و منطقی نبود نه تقاضای دکتر احمدی نژاد هیچ یک قابل توجیه نیست.

البته دفاع از برنامه های خود حق هرکس است دکتر احمدی نژاد می تواند از رسانه ملی از برنامه های خود دفاع کند (گرچه رسانه ملی این امکان را در اختیار احمدی نژاد قرار نخواهد داد) یا از طریق انتشار بیانیه جامع و کامل.

امیدواریم رؤسای جمهور فعلی و قبلی به این نکته توجه داشته باشند ملت با هیچ کس عقد اخوت نبسته اند و بی خود برای این مردم هزینه ایجاد نکنید و ناتوانایی های خود را با این ترفندها لاپوشانی نکنید.

مردم به اندازه کافی دلمشغولی دارند نگذارید اعتماد عمومی از شماها سلب شود قبل از هرگونه اظهارات نسنجیده به عواقب آن فکر کنید… امیدواریم                      

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی                         


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

 

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=12528

ارسال نظر