نیاز ۳۰ میلیون تومانی اعتبار برای احداث سرویس بهداشتی و نماز خانه در درازنو
تعداد بازدید تعداد بازدید: 170 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:20 ق.ظ، پنج شنبه، 9 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

یکی از ضروری ترین نیازهای اجتماعی دهکده توریستی درازنو، احداث سرویس بهداشتی و نمازخانه و اقامتگاه موقت گردشگران گذری در داخل دهکده می باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ دهکده ییلاقی درازنو به لحاظ پذیرش روز افزون گردشگران موقتی نیاز به توسعه زیرساختها و فراهم سازی امکاناتی رفاهی و خدمات عمومی دارد تا رفاه عمومی گردشگران و امنیت اجتماعی آنان در استفاده از طبیعت بکر خدادادی و کم نظیر چشم انداز ارتفاعات درازنو فراهم شود.

یکی از ضروری ترین نیازهای اجتماعی دهکده توریستی درازنو، احداث سرویس بهداشتی و نمازخانه و اقامتگاه موقت گردشگران گذری در داخل دهکده می باشد.

اخیرا اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری در منطقه گردشگری یزدان محله اقدام به احداث سرویس بهداشتی نموده است که لازم و ضروری است، اما چنین اقدامی مشابه با ایجاد شرایط بهتر برای احداث نمازخانه و اقامتگاههایی برای گردشگران در محله درازنو برنامه ریزی شود.

در حال حاضر امنای روستای درازنو درصدد برنامه ریزی و احداث سرویس بهداشتی برای استفاده گردشگران و مسافران موقتی به روستا می باشند که برآورد اعتباری آن بالغ بر 30 میلیون تومان می باشد.

لذا انتظار میرود تا دستگاههای خدمات رسان در امور توسعه صنعت گردشگری و روستایی مساعدت لازم را برای تامین منابع مالی اجرای این پروژه خدماتی معمول دارند و در این کار خدا پسندانه امنای این روستا مشارکت نمایند.

گفتنی است؛ درازنو محل تردد دائمی توریسم ورزشی از رشته های ورزشی در رشته های پرواز کایت، دوچرخه سواری کوهستان و کوهنوردان و… می باشد و هر هفته مهمانان بسیاری را در قالب گروههای ورزشی، علمی، تفریحی و… پذیرا می باشد.

تصاویری از درازنو:

انتهای پیام/

ارسال نظر