نیروهای آموزش و پرورش توانمندترین نیروها در سطح کشور هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 390 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:43 ب.ظ، سه شنبه، 6 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسعود بیدرنامنی گفت: نیروهای آموزش و پرورش از توانمندترین نیروهای کشور هستند که باید به گونه ای از این نیروها استفاده شود تا به شکوفایی و خلاقیت دست یابیم.

IMG_0028به گزارش خبرنگار رادکانا، مسعود بیدرنامنی (بیدلی) رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در مراسم تودیع و معارفه تأثیرگذاری را مهم ترین وظیفه معلم دانست و گفت: یک معلم شایسته با تأثیرگذاری خوبی بر روی دانش آموزان داشته باشد و همانا یک مدیر لایق و شایسته هم باید تأثیرگذاری خوبی بر روی نیروهای خود داشته باشد.

وی افزود: زمانی که مدیر و کارکنان آن دارای زبان مشترک، طرح و برنامه، افق  دید وسیع باشند مطمئنا می توانند یک آموزش و پرورش پویا داشته باشند.

بیدرنامنی مسئولیت پذیری را یکی از شاخصه های مهم دانست و افزود: اگر یک مسئول و یا نیروی تحت امر مرتکب اشتباهی شد آن اشتباه و یا خطا را بپذیرد و در جهت حل آن مشکل تلاش کند اداره ای شکوفا خواهیم داشت.

رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خاتمه نیروهای آموزش و پرورش را توانمندترین نیروها در سطح کشور دانست و اظهار داشت: باید به گونه ای از این نیروها استفاده شود تا آموزش و پرورش به شکوفایی و خلاقیت دست یابد.

ارسال نظر