نیروهای ارتش یکبار دیگر قدرت خود را به رخ جهانیان کشیدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 388 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:24 ب.ظ، جمعه، 29 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

صبح امروز جمعه همزمان با ۲۹ فروردین و مصادف با روز ارتش که به دستور بنیانگذار انقلاب به این نام نامگذاری شده است، نیروهای مسلح استان گلستان طی مراسم رژه ای در محل میدان بسیج شهرستان گرگان گوشه ای از اقتدار خود را به نمایش گذاشت.

IMG_0094به گزارش خبرنگار رادکانا، صبح امروز جمعه همزمان با 29 فروردین و مصادف با روز ارتش که به دستور بنیانگذار انقلاب به این نام نامگذاری شده است، نیروهای مسلح استان گلستان طی مراسم رژه ای در محل میدان بسیج شهرستان گرگان گوشه ای از اقتدار خود را به نمایش گذاشت.

این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان، استاندار، جمعی از مدیران ارشد استان و فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برگزار شد.

حضور چشمگیر مردم ولایت مدار شهرستان گرگان در حاشیه برگزاری مراسم رژه قوت قلبی برای نیروهای مسلح بود.

هم چنین نمایش اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح در قالب یگان های پیاده و موتوری ارتش، یگان های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان گلستان و نیروی انتظامی گوشه ای از این مراسم باشکوه را رقم زد.

از دیگر برنامه های روز ارتش و مراسم رژه نیروهای مسلح استان گلستان می توان به برگزاری نمایش چتربازی نیروهای غیور ارتشی و اجرای حرکات رزمی توسط گروه رزمی کاران لشگر 30 پیاده گرگان اشاره کرد.

لازم به ذکر است، مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در شهرستان های گرگان و آزادشهر در استان گلستاننیز به شکلی با شکوه برگزار شد.

ارسال نظر