نیروهای اطلاعاتی چشم بیدار و گوش شنوای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 284 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:35 ب.ظ، سه شنبه، 12 خرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

مجتبی جمالی گفت: نیروهای اطلاعاتی بعنوان چشم بیدار و گوش شنوای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همواره مراقب و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، مجتبی جمالی فرماندار کردکوی، در گفتگو با خبرنگار رادکانا، ضمن تبریک سالروز میلاد امام عصر (عج) و قدردانی از زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای همه نیروهای وزارت اطلاعات، روز سربازان گمنام را به این قشر امنیت آفرین، تبریک و تهنیت گفت.

جمالی در ادامه تامین امنیت پایدار را به عنوان یکی از اصلی ترین ضروریت ها برای رشد و تعالی هر جامعه یاد کرد و اظهار داشت: امنیت پایدار کنونی میهن عزیز اسلامی بیش از هر چیز مرهون فداکاری و جانفشانی سربازان گمنامی است که فداکارانه با تلاشی که کمتر انعکاس رسانه‌ای پیدا می‌کند همواره آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان می آورند.

وی ادامه داد: خوشبختانه نیروهای امنیتی کشور با تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرمایشات مقام عظمای ولایت، امنیت، آسایش و آرامش را برای کشور به ارمغان می آورند که جا دارد از تلاش های مخلصانه و خستگی ناپذیر این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم.

جمالی همچنین خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در کشور خدمات ارزنده و بی‌شماری انجام داده‌اند و همواره به عنوان بازوی پرتوان نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت حفظ امنیت مردم تلاش می‌کنند.

وی تصریح کرد: ارتقای رویکردهای امنیتی با نگاه و تحلیل استراتژیک در حفظ و امنیت و ثبات داخلی و منطقه ای از نکات برجسته حوزه امنیت می باشد.جمالی اظهار داشت: نیروهای اطلاعاتی بعنوان چشم بیدار و گوش شنوای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همواره مراقب و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

این مقام مسئول در ادامه تأکید کرد: با توجه به وضعیت امروز جهان اسلام و شرارتهای دشمنان قسم خورده اسلام که کاری جز ایجاد تفرقه بین مسلمانان و کشورهای اسلامی ندارند، می طلبد آحاد مردم شریف با همکاری ویژه در سال مبارک دولت و ملت همدلی و هم زبانی در تامین امنیت پایدار در منطقه کوشا بوده و نقش خود را در همراهی با سربازان گمنام امام زمان (عج) ایفا کنند.

فرماندار کردکوی در خاتمه تصریح کرد: اینجانب از تلاش‌های مخلصانه و خستگی ناپذیر این عزیزان که امنیت، آسایش و آرامش را برای کشور عزیزمان به ارمغان می‌آورند تشکر نموده، امیدوارم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم وامنیت موفق و موید باشند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر