هاشمی برای اثبات ادعایش باید مدیر سایت خود را برکنار کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 467 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:57 ب.ظ، سه شنبه، 23 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان و آق قلا با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه سایت شخصی‌اش بدون هماهنگی با وی، نقل قول ادعایی از امام را منتشر کرده، گفت: ادعای هاشمی تنها با برکناری مدیر سایت شخصی‌اش قابل قبول است.

thumb271-87df829d4f74f0546fc5905d365fc04fبه گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات هاشمی مبنی بر اینکه سایت شخصی‌اش بدون هماهنگی با وی، نقل‌قول از امام را منتشر کرده‌، قابل تامل است، گفت: اگر آقای هاشمی در این گفته خود صادق است پس باید مدیران سایتش را برکنار کند.

وی افزود: اگر مدیران سایت آقای هاشمی بدون هماهنگی با وی، مطالب ایشان را منتشر می‌کنند، پس مدیران سایش ایشان با جای دیگری هماهنگ است و آقای هاشمی را قبول ندارند.

نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: آقای هاشمی برای مقابله با تکرار نقل‌قول‌‌های غیرواقعی از حضرت امام بهتر است ابتدا مدیران سایتش را برکنار کند تا دیگر آنها به قول آقای هاشمی، مطلبی را بدون هماهنگی منتشر نکنند.

وی گفت: این قابل قبول نیست که آقای هاشمی، نقل قول غیرواقعی از حضرت امام مطرح کند و در پاسخ به انتقادات مردمی و بعد از چندین روز بگوید که سایتش بدون هماهنگی با وی آن مطلب را منتشر کرده‌اند؛ این اظهارات آقای هاشمی تنها با برکناری مدیران سایت و برخورد با آنها می‌تواند قابل قبول باشد بنابراین بهتر است آقای هاشمی برای اثبات صداقت خود در این موضوع، مسئولان سایت را برکنار کند/ فارس

ارسال نظر