هتاکی روزنامه بهار نسبت به یکی از مهمترین مبانی اعتقادی تشیع/انتظار جدی از رئیس جمهور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 426 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:03 ب.ظ، شنبه، 11 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

انتظار بجا این بود که رئیس جمهور که طبق قانون حافظ مبانی و اعتقادات تشیع می باشند و برای حفظ این مبانی سوگند یادکردند، واکنش سریع و چکشی نشان می دادند که متآسفانه اینگونه نشد.

IMG15341848به گزارش رادکانا، هتاکی روزنامه بهار نسبت به یکی از مهمترین مبانی اعتقادی تشیع موضوع تازه ای نیست بلکه در زمان اصلاحات نیز به کرات شاهد این دست هجمه های ناجوانمردانه بر علیه دین و مذهب بوده ایم.

سکوت سوال برانگیز و بعضا جانبدارانه مسئولین وقت از رئیس دولت گرفته تا گروه ها و جریانات مدعی خط امامی و داعیه داران فرهنگی و غیره بر حجم و دامنه این حملات می افزود.

مردم و دلسوزان نظام همیشه نگران این حرکات مذموم و مشکوک اردوگاه دگر اندیشان که سر در آبشخور بیگانه داشتند بودند تا اینکه سکان اجرایی نظام به دست اصولگرایان افتاد و سکولارها و حامیان آنها در لانه های خود خزیدند.

در هشت سال حاکمیت اصولگرایان گفتمان حضرت امام (ره) مجددا در ریل احیا قرار گرفت و قلم به مزدان کمتر میدان مانور تخریبی داشتند.

با سپری شدن حاکمیت اجرایی اصولگرایان، مردم انقلابی ایران به حاکمیت اعتدال و میانه روی اقبال نشان دادند و امور اجرایی به دولت تدبیر و امید سپرده شد.

معاندین و دین ستیزانی که مترصد کسب فضای مجدد برای مبارزه با اصول و ارزش های اعتقادی بودند بیرون خزیدند با این ذهنیت که آیا می شود کارها و مأموریت های ناتمام گذشته را به سر انجام مقصود رساند؟

از طرفی رئیس جمهور شخصیتی روحانی و ولایتمدار است آیا می شود همانند دوره اصلاحات به راحتی از رئیس دولت عبور کرد؟

اینجاست که  تست جامعه در دستور کار قرار گرفت و یکی از نشریات کددار که در گذشته سابقه در این دست مقولات داشت این پروژه را در ایام غدیر که اوج عشق و ارادت مردم مسلمان ایران به ائمه اطهار و ولایت مولا علی علیه السلام است کلید زد.

مراجع عظام و مردم و بسیاری از مسئولان سریعا نسبت به این تست واکنش نشان دادند.

رؤسای قضایی و تقنینی قاطعانه این حرکت را محکوم و با آن برخورد کردند.

انتظار بجا این بود که رئیس جمهور که طبق قانون حافظ مبانی و اعتقادات تشیع می باشند و برای حفظ این مبانی سوگند یادکردند، واکنش سریع و  چکشی نشان می دادند که متآسفانه اینگونه نشد.

به نظر می رسد که جناب رئیس جمهور محترم با سمحه و سهله از این قضیه گذشتند تا اوج اعتدال به اثبات برسد که امیدواریم اینگونه نباشد که اگر این چنین باشد حاشیه امنی برای هتاکان و سکولارهای دین ستیز ایجاد و سناریوهای کفر آلود ماضی تکرار و مردم از تدبیر و درایت اعتدالیون ناامید خواهند شد و قس علیهذا.                                    

13757254201

 

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی (ایلوار گلستان)                 

ارسال نظر