هتریک صادقلوها در گلستان / جواد صاقلو فرماندار رامیان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 506 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:19 ق.ظ، پنج شنبه، 29 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

در اقدامی جالب صادقلوها در استان گلستان هتریک کردند و برای اولین بار یک استاندار ، یک فرماندار و یک شهردار از این خانواده در استان مشغول بکار شدند.

thumb271-f466052de204a2f96dcb5f01c4b8f9c6به گزارش رادکانا، در حالی که در آخرین روزهای سال 92 هوای اکثر استان بارانی و ابری بود هوا همچنان در شهرستان رامیان آفتابی است و این شهرستان امروز شاهد تودیع و معارفه فرماندار جدید و قدیم خود بود.

جواد صادقلوکه در استانداری البرز مشغول بکار بود از قانون بومی بودن استاندار در انتخاب فرماندار استفاده کرد و به همراه چند فاکتور دیگر توانست جایگزین سوخت سرایی در فرمانداری رامیان شود.

جواد صادقلو سومین صادقلویی است که توانست بعد از حسن و حسین صادقلو استاندار گلستان و شهردار گرگان در استان گلستان به پست مهمی برسد .

در همین حال دکتر صابری دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان و نماینده مردم رامیان و آزادشهر در پی این انتصاب در دفتر وزیر کشور تحصن کرد و در حالی که مسئولین پاسخگوی وی نبودند او را از وزارت کشور بیرون کردند.

دولت راستگویان مدام دروغ می گوید

صابری با بیان اینکه « اگر بنده را از دفتر وزیر کشور بیرون نمی‌کردند تا زمان پاسخگوی وزیر کشور به تحصن خود ادامه می‌دادم » ، تاکید کرد: قطعا به بی ادبی وزیر کشور و دولت به نمایندگی از مردم پاسخ خواهم گفت؛ اینها ادعای پاسخگوی دارند اما حتی معاونان وزیر کشور با اینجانب که در دفتر تحصن کرده بودم تماس نگرفتند.

صابری با بیان اینکه دولت راستگویان به نمایندگان مردم مدام دروغ می‌گوید، افزود: دولت فعلی هیچ ظرفیتی برای پاسخگوی به مردم ندارد و کوچکترین نقد را هم سرکوب می‌کند.

صابری دومین نماینده ای است که بعد از عباسی نماینده گنبد به انتخاب فرمانداران در استان گلستان اعتراض شدید کرده است ؛ هفته گذشته نیز عباسی نماینده مردم گنبد در پی انتصاب حمیدی به سمت فرمانداری گنبد در وزارت کشور اعتراض کرد و نهایتا پست مهمی در استانداری برای نوراللهی فرماندار پیشنهادی خود گرفت .

ارسال نظر