هتک حرمت به ساحت پیامبر (ص) نشانه زبونی دشمنان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 337 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:55 ب.ظ، شنبه، 27 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی گفت: این گونه اقدامات فقط برای مبارزه با اسلام است و بخاطراینکه دشمن ترس از گسترش و توسعه اسلام دارد دست به اینگونه اقدامات می زند.

711369به گزارش رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در گفتگو خبرنگار رادکانا، ضمن محکوم کردن هتک حرمت نسبت به پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) خواستار پیگرد مجامع قانونی در برخورد با این اهانت بی شرمانه شد و از همه مسلمین جهان خواست تا در مقابل این رفتار شرم آور ساکت ننشینند.

محمودی با اشاره به محکومیت این عمل غیر اخلاقی افزود: این گونه اقدامات فقط برای مبارزه با اسلام است و بخاطراینکه دشمن ترس از گسترش و توسعه اسلام دارد دست به اینگونه اقدامات می زند.

وی گفت: در بین تمام ادیان جهان، مسلمانان نسبت به قرآن و پیامبر (ص) غیرت و حساسیت خاصی دارند ولی آمریکا از این طریق بدنبال تضعیف این دین بزرگ الهی و ضایع کردن جایگاه آن در بین نسل جوان است تا بتوانند به خواسته های استعماری خود (به ابتذال کشیدن جوانان) جامه عمل بپوشانند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در ادامه اظهار کرد:دشمنان اسلام در برابر موج جهانی بیداری اسلامی احساس خطر می‌کنند، از این‌رو با اهانت به اشرف مخلوقات سعی دارند، عملی بازدارنده ایجاد کنند، اما باز هم راه به جایی نمی‌برند و رسواتر از همیشه می‌شوند.

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه هتک حرمت به ساحت پیامبر (ص) را نشانه زبونی دشمنان دانست وخاطرنشان کرد: دشمنان می‌خواهند اسلام و مسلمانان را به جریان کشتار در روزنامه فرانسوی وصل و این بیداری عظیمی را که در جنبش‌های اسلامی به وجود آمده را کمرنگ کرده و نادیده بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر