هجدهمین یادواره ۲۶ شهید گرانقدر سرکلاته خرابشهر برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 316 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:16 ق.ظ، دوشنبه، 23 شهریور، سال 1394 نظرات بدون نظر

هجدهمین یادواره ۲۶ شهید گلگون کفن روستای تاریخی سرکلاته خرابشهر روز پنج شنبه با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار مشیدی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای سرکلاته برگزار می شود.

GGGبه گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا، بسیجیان، خانواده های معظم و معزز شهدا با عشق و ارادتی که به فرهنگ ایثار و شهادت دارند برای برگزاری هرچه باشکوه تر یکی دیگر از یادواره های 26 شهید گلگون کفن روستای شهیدپرور سرکلاته تلاش و کوشش می کنند و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند.

ستاد یادواره شهدای روستای سرکلاته خرابشهر همه ساله باحضور بسیجیان و خانواده های معظم و معزز شهدا یکی از بهترین یادواره های شهدا را در استان و شهرستان برگزار می نماید.

از این رو قرار است یکی دیگر از یادمان های 26 آلاله سرخ حسینی در این روستای تاریخی و خوش آب و هوا با برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شود.

NHH

هجدهمین یادواره 26 شهید خطه سرسبز و تاریخی سرکلاته خرابشهر روز پنج شنبه 26/6/94 با حضور مردم مومن، خداجوی و ولایتمدار در مسجد حضرت ولیعصر (عج) این روستا برگزار خواهد شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار مشیدی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در این مراسم به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین برادر رزمنده رخفروز از مازندران در این مراسم به مداحی در وصف شهدا خواهد پرداخت.

پخش کلیپ، نمایش عملیات فاو بر روی ماکت توسط یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس یکی دیگر از برنامه های اجرایی در یادواره شهدای امسال می باشد.

از عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار منطقه جهت حضور در این مراسم معنوی و نورانی دعوت بعمل می آید.

انتهای پیام/

ارسال نظر