هدف از شرکت در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای حضرت امام خمینی (ره) است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 378 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:06 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

صمد نژادحسینی: هدف از شرکت در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای حضرت امام خمینی (ره) و خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و استعمار پیر انگلستان علیه مساله فلسطین می باشد.

IMG_2008به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، صمد نژادحسینی یکی از شهروندان کردکوی آستانه روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار رادکانا، از مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه شهرستان کردکوی خواست تا با حضور پرشور و دلی آکنده از معرفت حاصل‌شده از شب‌های قدر، در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و جواب دندان شکنی به ابرقدرت‌های پوشالی جهان دهند.

وی ادامه داد: هدف از شرکت در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای حضرت امام خمینی (ره) و خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و استعمار پیر انگلستان علیه مساله فلسطین می باشد.

نژادحسینی خاطرنشان ساخت: اهمیت برگزاری روز قدس، تنها به دلیل قداست سرزمین فلسطین و آرمانی بودن آن نیست، بلکه فلسطین سرزمین مسلمانان بوده و اکنون اشغال شده و این اشغال به صورت ظالمانه‌ای مورد تأیید برخی دولت‌های مستکبر قرار گرفته است.

این شهروند کردکویی شرایط امروز جهان اسلام را بسیار حساس و ناگوار ارزیابی کرد و با تأکید بر اینکه مسلمان باید یکدل و متحد در مقابل جبهه باطل تا زمان نابودی نهایی آن ایستادگی کنند، اظهار داشت: تنها در این صورت می‌توان به پیروزی نهایی و شکست دشمنان قسم‌خورده دین مبین اسلام نائل آمد، پس باید در این سمت و سو حرکت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر