هرکس دل در گرو انقلاب دارد وقت آن است که وارد عرصه شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 582 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:12 ق.ظ، پنج شنبه، 2 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

امروز برای ما حفظ نظام و جمهوری اسلامی و جایگاه امام، رهبری و ولایت فقیه امری مهم است، همان امانتهایی که شهداء و امام برای ما به یادگار گذاشتند.

hmauashبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی فرمانداری، در راستای اجرایی نمودن فرمان مقام معظم رهبری (مدظلله العالی ) مبنی بر حضور گسترده در انتخابات و خلق حماسه سیاسی  نشستی با حضور مدیران و رؤسای اسبق شهرستان کردکوی  در عرصه های مختلف اجرایی برگزار شد.

در این نشست که به منظور بحث و تبادل نظر در راستای بالا بردن حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی برگزار شد الیاسی فرماندار کردکوی گفت: همه دوستان مستحضر هستند که دشمن با تمام وجود و با تمام قوا در مقابل ما قرار گرفته و قصدش این است که تمام هستی ما را که انقلاب اسلامی و نظام ماست از ما بگیرد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند لذا ایام انتخابات  را فرصت مناسبی برای این کار می داند چرا که التهابات سیاسی و تنش در این ایام امری طبیعی است؛ اما دشمن می خواهد بگونه ای این فضا را مدیریت کند که منافع خود را تأمین نماید.

الیاسی هدف از این نشست را تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و خلق حماسه سیاسی دانست افزود: امروز برای ما حفظ نظام و جمهوری اسلامی و جایگاه امام، رهبری و ولایت فقیه امری مهم است. همان امانتهایی که شهداء و امام برای ما به یادگار گذاشتند.

وی در فراز دیگری از سخنانش اظهار داشت: همه ما بر اساس باورهایمان با نظام همکاری می کنیم، تقاضای ما از شما افراد تأثیرگذار شهرستان این است که نقش خودتان را باور داشته باشید، نگویید دیگر مسئولیت نداریم هم اکنون هم همه شما تأثیرگذار هستید.

فرماندار کردکوی با بیان این نکته که امروز هر کس دل در گرو انقلاب دارد  وقت آن است که وارد عرصه شود تأکید کرد:  چرا که امروز نظام بیش از هر زمان دیگری  نیاز به یاری و جانفشانی دارد.
درادامه نشست فرماندار کردکوی به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده و در دست اقدام ستاد انتخابات کردکوی در حوزه حضور گسترده  پرداخت و مدیران اسبق اجرایی شهرستان نیز در این نشست به ارائه نقطه نظرات پرداخته و همگی بر دریافت پیام جلسه و تلاش در راستای حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی تأکید کردند

ارسال نظر