استفاده از هرگونه عکس و برچسب های تبلیغاتی بر روی خودروی عمومی ممنوع می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 679 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:50 ق.ظ، یکشنبه، 29 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایشی با رانندگان تاکسی شهری بمنظور خلق حماسه سیاسی، در ساعت ۸/۳۰ چهارشنبه در سالن جهاد کشاورزی کردکوی برگزار گردید.

Untitled-1مراقب باشید رسانه شما  در اختیار دشمن قرار نگیرد و آب به آسیاب دشمن نریزید چرا که اصل حفظ نظام و وحدت است  و امروز دفاع از نظام ، اسلام ، انقلاب ، خون شهداء ، ولایت و رهبری از همه چیز مهم تر است .

به گزارش خبرنگار رادکانا، در این همایش ابتدا آقای خوشبین مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی درخصوص مسائل و مشکلات این حوزه سخن گفت و سپس سروان قوام رئیس پلیس راهور در خصوص مقررات راهنمایی و رانندگی سخن گفت.

رئیس پلیس راهور کردکوی  در خصوص گواهینامه به رانندگان گفت: شما باید حتما گواهینامه معتبر «ب2» داشته باشید.

وی در ادامه افزود: از شما رانندگان  بخاطر استفاده کردن از کمربند ایمنی تقدیر و تشکر ویژه ای می کنم.

سروان قوام در خصوص پیاده سوار کردن مسافران بیان داشت: سعی کنید پیاده و سوار کردن مسافرین در مقابل ایستگاه تاکسی باشد.

رئیس پلیس راهور راهنمایی و رانندگی کردکوی در رابطه با موضوع تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت: هرگونه استفاده از عکس و برچسب های تبلیغاتی بر روی خودروی عمومی ممنوع می باشد مگر اینکه از وزارت کشور ابلاغی به دست ما برسد.

سپس بیدلی دبیر ستاد انتخابات شهرستان درخصوص قوانین و آئین نامه انتخابات مواردی را بیان نمود.

الیاسی فرماندار شهرستان در خصوص خلق حماسه سیاسی و رسالت مهمی که بر دوش رانندگان تاکسی می باشد سخنانی را عنوان نمود و رانندگان را مامور خلق یک حماسه دانست.

وی ادامه داد: برای ما امروز دفاع از نظام، اسلام، انقلاب، خون شهداء، ولایت و رهبری از همه چیز مهم تر است . ما  نباید بی تفاوت باشیم .  امنیت ، سلامت و وجود رهبری بهترین نعمتهای ما  هستند. از طرفی باید دقت کرد عیب ما مسئولین را  به حساب نظام نگذارند، افراد می آیند و می روند آنچه می ماند اسلام و نظام است.

فرماندار کردکوی سپس گفت:  ما اکنون دو تکلیف داریم؛ یک حضور و ترغیب مردم به حضور گسترده در عرصه انتخابات و دوم انتخاب اصلح. ما  باید خوب انتخاب کنیم زیرا  اگر خوب انتخاب نکنیم تکلیف را کامل نکردیم .

الیاسی در رابطه با تحریم اقتصادی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: آمریکا از ما اسارت می خواهد و از جمله هدف این اقدامات دشمن دل سرد کردن مردم و نا امید کردن ملت ایران است.

ارسال نظر