هر حرکت اختلافی در میان ملتهای مسلمان بازی در زمین دشمن است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 551 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:24 ب.ظ، سه شنبه، 10 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

رهبر انقلاب با بیان اینکه هر حرکت اختلافی در میان ملت های مسلمان یا درون کشورهای اسلامی بازی در زمین دشمن است، تاکید کردند: امروز غربی ها برای حضور مجدد در زندگی مردم آفریقا حرکت تازه ای را شروع کرده اند.

267626_182به گزارش رادکانا، همزمان با هفدهم ربیع الاول و خجسته سالروز میلاد پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص)و حضرت امام صادق (ع)، جمعی از مسئولان نظام، قشرهای مختلف مردم و همچنین میهمانان شرکت کننده در بیست و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی و سفرای کشورهای اسلامی، امروز (سه شنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

رهبر معظم انقلاب در این دیدار با اشاره به اینکه اختلاف افکنی در میان مسلمانان بازی در زمین دشمن است، فرمودند: به ایشان همچنین  امروز مهمترین دستاویز دشمن برای مقابله با بیداری اسلامی ایجاد اختلاف میان مسلمانان است، هر حرکت اختلافی در میان ملتهای مسلمان یا در درون کشورهای اسلامی بازی در زمین دشمن است.

ایشان همچنین فرمودند: مسلمانان اگر سرشان به اختلاف مشغول شد مسئله فلسطین و ایستادگی در برابر غرب و آمریکا به حاشیه میرود، امروز غربی ها برای حضور مجدد در زندگی مردم آفریقا حرکت تازه ای را شروع کرده اند.

ارسال نظر