هر روز بر عشق و علاقه مردم به یگانه منجی عالم بشریت افزوده می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 360 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:44 ب.ظ، دوشنبه، 26 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام ولی نژاد گفت: در زمان قیام امام مهدی (عج) بیشترین بار مسوولیت حکومت جهانی ایشان بر دوش جوانان است و باید قدر خود را بدانند.

372153به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان، در حاشیه پنجمین همایش جوان و انتظار در شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: جوان منتظر، جوانی است که برای ظهور قدم برمی‌دارد، کسب علم و ایمان می‌کند و آن را انتشار می‌دهد و این همان زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه روز به روز بر ارادت و عشق و علاقه مردم به یگانه منجی عالم بشریت افزوده می‌شود، تصریح کرد: کسانی که در دوران دفاع مقدس سر از پا نمی شناختند و در صفوف دفاع از ارزش های اسلامی تا آخر ایستادند، منتظران حقیقی بودند.
ولی نژاد بااشاره به اینکه جوانان امروز آن چه را که مورد رضایت امام عصر(عج) نیست، از خود دور کنند و لیاقت سربازی امام زمان(عج) را در خود ایجاد نمایند افزود: در زمان قیام امام مهدی (عج) بیشترین بار مسوولیت حکومت جهانی ایشان بر دوش جوانان است و باید قدر خود را بدانند.

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به ویژگی‌های جامعه منتظر اظهار کرد: مهم‌ترین نکته‌ای که در جامعه منتظر باید بدان توجه شود، این است که جوانان فعال، نخبه، مؤمن و شجاع وارد عرصه شوند و علوم دینی را فراگرفته و آن را انتشار دهند و این انتظار واقعی است و چنین فردی منتظر است.

 

حجت‌الاسلام ولی نژاد در خاتمه با تأکید بر اینکه انتظار ظهور تنها با دعا خواندن و ذکر گفتن نیست به ویژگی های یک منتظر واقعی اشاره کرد و گفت:منتظر واقعی باید خود را از تمام جهات اماده کند و علاوه بر خودسازی از دیگران نیز دستگیری کند و در محیط فاسد آخرالزمان غرق نشده و تسلیم نشود و مهمتر از همه این که با سران فساد برخود کرده و با ستم و ستمگر به مبارزه برخیزد.

ارسال نظر