هر شخصی نسبت به ما بداخلاقی کرد ما نباید بداخلاقی کنیم/ به هیچ عنوان نباید کاندیدای دیگر و هوادارانش را تخریب کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 306 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:20 ب.ظ، دوشنبه، 23 فروردین، سال 1395 نظرات ۲ نظر

داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس دهم در غرب گلستان گفت: هر شخصی در هر زمان و مکانی به ما تهمت، افترا زده و نسبت به ما بداخلاقی کرد ما نباید بداخلاقی کنیم در صورتی که باید اخلاق را رعایت کنیم لذا برنده واقعی فرد اخلاق مدار است.

رحمت جلالیبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، رحمت اله جلالی داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب استان گلستان صبح امروز در جمع خبرنگاران در شهرستان بندرترکمن، ضمن ارج نهادن به مقوله مهم اخلاق، گفت: همیشه و هر زمان باید اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی افزود: هر عرصه ای که فاقد اخلاق باشد فساد براحتی در آن رسوخ خواهد کرد.

جلالی خطاب به هواداران خود اظهار داشت: کلیدی ترین مبحثی که باید بر روی آن به خوبی کار شود مبحث اخلاق است.

هر شخصی نسبت به ما بداخلاقی کرد ما نباید بداخلاقی کنیم

داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب استان گلستان تأکید کرد: هر شخصی در هر زمان و مکانی به ما تهمت، افترا زده و نسبت به ما بداخلاقی کرد ما نباید بداخلاقی کنیم در صورتی که باید اخلاق را رعایت کنیم لذا برنده واقعی فرد اخلاق مدار است.

وی با اشاره به این نکته که احترام به کاندیدای دیگر و هوادارانش بسیار پسندیده و ارزشمند است، متذکر شد: به هیچ عنوان نباید کاندیدای دیگر و هوادارانش را تخریب کنیم.

هوادارنم در فضای مجازی از جملات و کلمات اغراق آمیز نسبت به من استفاده نکنند

جلالی همچنین ضمن قددرانی از ابراز ارادت هوادارنش در فضای مجازی اظهار داشت: هوادارنم در فضای مجازی از جملات و کلمات اغراق آمیز نسبت به من استفاده نکنند و به بزرگ نمایی نپردازند لذا توقع دارم آنچه که هستم را بیان کنند.

داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب استان گلستان در خاتمه نیز ابراز داشت: بنده هرچه دارم از مردم است و برای مردم به صحنه انتخابات قدم نهادم.

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

حاجی بیستی بمولا
انشاالله به بهارستان راه پیدا می کنی

کریم می گوید:

مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رقابت در دور اول خودزنی در شهرستان کردکوی بود…………… رای ها بی مورد شکست………………………………………………. رای جلالی همانند دوره نهم خواهد بود……

ارسال نظر