هر شهید یک سنگر عظیم در مقابل هجمه فرهنگی دشمنان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 513 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:29 ق.ظ، شنبه، 6 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

ارشد سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در منطقه گلستان و مازندران گفت: هر شهید و جانباز یک سنگر عظیم در مقابل هجمه فرهنگی دشمنان و چشم‎اندازی به این سرزمین است.

883631_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان، حجت‎الاسلام غلامرضا الله‎قلی در جمع روحانیون و مسئولان فرهنگی منطقه با بیان اینکه هر شهید و جانباز یک سنگر عظیم در مقابل هجمه فرهنگی دشمنان است، اظهار داشت: نباید فرهنگ و ادبیات مقاومت کمرنگ شود.

وی اذعان داشت: 31 شهریور یادآور حماسه و شجاعت و قدرت و صلابت و فتح رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.

الله‎قلی افزود: ایثار و قدرت روحی و توکل به خدا و اعتماد به نفس ملت بزرگ ایران در آن دوران به هیچ وجه قابل توصیف نیست.

مقطع 8 سال دفاع مقدس می‎تواند یکی از منابع تفکر و عبرت برای جوانان ما باشد

رئیس عقیدتی سیاسی لشکر 30 پیاده گرگان با بیان اینکه نباید فرهنگ ایثار و شهادت و نام پر آوازه و زنده شهیدان دوران دفاع مقدس کمرنگ شود، تصریح کرد: مقطع هشت سال دفاع مقدس می‎تواند یکی از منابع تفکر و عبرت برای جوانان مسلمان ما باشد.

وی تاکید کرد: جوانان ما باید بدانند و در جریان عشق‎ها و شورهای بی‎مهار عشاق فداکار و جهاد موفق به حفظ حریم و حرمت کشور شدند و معنویت آنان را بی‎تاب و عاشق جبهه کرده بود و از جبهه دل نمی‎کندند.

مبادا فرهنگ شهادت و ادبیات مقاومت کمرنگ شود

الله‎قلی خطاب به مسئولان فرهنگی گفت: شما مسئولان فرهنگی باید مواظب باشید مبادا این فرهنگ، شهیدان و هنر و ادبیات مقاومت کمرنگ یا با نسل سوم فاصله بگیرد چون هر شهید و جانباز یک سنگر عظیم در مقابل هجمه فرهنگی و چشم‎اندازی به این سرزمین است.

وی اذعان داشت: شما باید ادبیات و هنر مقاومت و آنچه مربوط به دوره خاص دفاع کشور و ملت ماست و از برجسته‎ترین و مهمترین کارها است.

ارشد سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در منطقه گلستان و مازندران افزود: باید با استفاده از تمامی ظرفیت‎ها از طرق مختلف، تلاش شود تا فرهنگ این دوره پر از تجربه عزت‎ها نه تنها فراموش شود بلکه روز به روز نسل جوان با آن بیشتر مانوس شوند.

ارسال نظر