هر کاندیدا مأمور خلق یک حماسه سیاسی می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 577 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:42 ق.ظ، سه شنبه، 7 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

پیرو سلسله نشستهای مشترک عوامل و دست اندرکاران انتخابات شهرستانهای استان، نشست مشترک بین اعضای هیأت های اجرایی و نظارت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ائمه جماعات، اعضای شورای تأمین شهرستانهای کردکوی و بندرگز با حضور فرمانداران دو شهرستان، مدیرکل آموزش و پژوهش و مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۵/۳/۹۲ در محل هتل بهمن کردکوی برگزار گردید.

136964189368921به گزارش رادکانا به نقل از ستاد انتخابات شهرستان کردکوی، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در این نشست عنوان کرد: در هرکار جمعی اختلاف سلیقه وجود دارد ولی نباید این اختلافات به درون مردم کشیده شود و از وظایف ما حفظ آرامش و امنیت مردم می باشد.

وی در ادامه افزود: هر کاندیدا مأمور خلق یک حماسه سیاسی می باشد، ما باید در جهت باز بودن فضای سالم انتخاباتی که باعث شور و نشاط اجتماعی در جامعه خواهد شد بکوشیم و سرلوحه برنامه هایمان حفظ اصل نظام و اسلام باشد.

در ادامه حسینی مدیرکل سیاسی انتخابات با بیان اینکه همیشه دشمنان نظام نگاه ویژه ای به انتخابات داشته و از تمام حربه ها جهت ضربه زدن به آن استفاده می نمایند اظهار داشت: آنان با داشتن رسانه های بزرگ خبری به شایعه پراکنی، تحریف و تخریب روی می آورند. ولی تکلیف ما همانطور که فرمایشات رهبر انقلاب و مقام معظم رهبری بوده شرکت در انتخابات را وظیف شرعی دانسته و باید به این تکلیف هوشمندانه نگاه کنیم.

وی افزود: هرچه حضور گسترده باشد پیامد آن خوشحالی برای دوستداران و یأس برای دشمنان نظام خواهد بود. برای همه قانون باید فصل الخطاب و انجام هر امری بقصد قربه الی الله باشد.

ارسال نظر