هر گاه لیبرال ها در کشور قدرت گرفتند ضربه خوردیم / سهم خواهی از خون شهدای ۵ آذر و انقلاب تفکر انحرافی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 112 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:41 ب.ظ، دوشنبه، 29 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس حوزه علمیه امام صادق گرگان با بیان اینکه سهم خواهی از خون شهدای ۵ اذر و انقلاب تفکر انحرافی است گفت : نمی شود قانون اساسی را قبول نداشت ولی در ساختارهای اجرایی کشور حضور یافت .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ حجه الاسلام محسن طاهری بعدازظهر امروز دوشنبه 29 آبان ماه در میزگرد تخصصی واکاوی ابعاد قیام پنجم آذر گرگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این تاریخ در استان گلستان اظهار کرد: انقلاب ما یک انقلاب اسلامی بوده است، انقلاب ما زمانی مردمی شد که روحانیت پرچمدار انقلاب شدند و در رأس همه آن ها حضرت امام و مراجع تقلید بودند.

حجه الاسلام طاهری با اشاره به سهم خواهی مردم از انقلاب تاکید کرد: این بی انصافی است که برخی از این انقلاب سهمی بخواهند، طبیعی است که آنچه باید در مقام اجراء اتفاق بیفتند قانون اساسی است که اساس هر چیزی بوده است و سهم خواهی از خون شهدای 5 اذر و انقلاب تفکر انحرافی است.

مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع) افزود: مبادا بعضی از دسیسه ها و جریان های پیش از انقلاب که قصد تحریف انقلاب را دارند، بخواهند ماهیت انقلاب ما را زیر سوال ببرند، نمی شود قانون اساسی را قبول نداشت ولی در ساختارهای اجرایی کشور حضور یافت .

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی زمانی می توانند اسلامی باشد که روحانیت آگاه در رأس امور باشند، در خیلی از کشورها انقلاب هایی انجام شد ولی انقلاب اسلامی و دینی نبود، انقلاب دینی در این محورها نقشی نداشته است.

طاهری با اشاره به این که در رأس جریانات سیاسی انقلاب اسلامی کشور ما و شعارهایی که حضرت امام به آنها اشاره کرده بود در قالب شعارهای اسلامی بود، افزود: مردم در آن زمان قبول کردند که اگر بخواهند به سعادت برسند باید راه اسلام را در پیش بگیرند.

کارشناس مسائل مذهبی خاطرنشان کرد: در زمان انقلاب ما بعضی از انقلابیون ما تحت تأثیر لیبرالیون قرار گرفتند و هر از گاهی برخی از جایگاه ها را به افراد نامناسب واگذار کرده و ضربه خورده ایم و مشکلات فرهنگی در آن جایگاه بی داد می کند.

حجه الاسلام طاهری تصریح کرد: حقیقتاً اگر مسئولین ما در صدد رفع مشکلات باشند و بخواهند راه امام را پیش ببرند بسیاری از این معضلات برچیده خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر