هشت سال دفاع مقدس به عنوان یک ارزش و یک اعتقاد مطرح شد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,138 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:04 ب.ظ، دوشنبه، 8 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی صبح امروز دقایقی در جمع دانش آموزان اعزامی به مناطق جنگی در حسینیه سپاه شهرستان کردکوی در مورد ایثار، شهادت و از خودگذشتگی افرادی گفت که باعث شدند تا جبهه به عنوان یک ارزش و یک اعتقاد ماندگار شود.

به گزارش خبرگزاری رادکانا، الیاسی در خصوص اینکه چه موضوعاتی باعث ماندگاری جبهه و هشت سال دفاع مقدس در جامعه شد فرمودند: صبر و استقامت و پایداری رزمندگان ، از خودگذشتگی ها و فداکاری های رزمندگان، در مکان هایی که خطر وجود داشت خودشان را به قلب خطر می زدند و اگر چیزی برای رفاه و آسایش بود دیگران را ترجیح می دادند. اینها برخی از ویژگی هایی بود که در جبهه وجود داشت و باعث ماندگاری جبهه در دل مردم و هشت سال دفاع مقدس به عنوان یک ارزش و یک اعتقاد مطرح شد.

وی در ادامه افزود: امروز رزمنده بودن، بسیجی بودن، جانباز بودن و وابسته شهید بودن یک افتخار می باشد. مگر جبهه، جبهه حق نبود؟ جبهه، جبهه خدایی نبود؟ اینها عزتی است که رزمنده ها در این جبهه آفریدند، این جبهه، جبهه حق است.

الیاسی با توجه به حملات سنگین آمریکا و استکبار جهانی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون فرمودند: آمریکا و استکبار جهانی از زمانی که انقلاب ما پیروز شد سعی و تلاش می کردند که مسئولین و جوانان خوب و بنام ما ترور کنند که خوشبختانه در هیچکدام از این حملات نتوانستند پیروز میدان باشند.

 

ارسال نظر