هشدارهای ترافیکی این هفته پلیس راهور شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 465 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:00 ب.ظ، یکشنبه، 21 دی، سال 1393 نظرات یک نظر

پایگاه خبری تحلیلی رادکا از این هفته قصد دارد هشدارهای ترافیکی را که توسط پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کردکوی اعلام می شود را در این پایگاه خبری منتشر کند تا کمتر شاهد حوادث رانندگی در این شهرستان باشیم.

IMG_0002---Copyپایگاه خبری تحلیلی رادکا از این هفته قصد دارد هشدارهای ترافیکی را که توسط پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کردکوی اعلام می شود را در این پایگاه خبری منتشر کند تا کمتر شاهد حوادث رانندگی در این شهرستان باشیم.

از این روز سروان حمیدرضا ملکا رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کردکوی در هشدارهای ترافیکی این هفته خود به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا گفت: توصیه های ایمنی امروز راهنمایی و رانندگی شهرستان کردکوی به سرویس های مدارس می باشد که وظیفه جابجایی دانش آموزان را برعهده دارند.

وی افزود: رانندگان سرویس های مدارس ضمن دریافت مجوزهای قانونی لازم از مبادی ذیصلاح جهت فعالیت نسبت به رعایت مواردی که عارض می شوم بسیار توجه کرده و رعایت کنند.

هشدارهای ترافیکی از هفته پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کردکوی به شرح ذیل می باشد:

* موضوع سوار و پیاده دانش آموزان در طول جاده انجام نشود که آنها مجبور به عبور از عرض معابر شوند.

* به هیچ عنوان به دانش آموزان اجازه پیاده شدن از درب سمت چپ خودرو را ندهند.

* سوار کردن اطفال زیر 12 سال در صندلی جلو ممنوع می باشد.

* زمان هایی که نور کافی در محیط وجود ندارد مثل هنگام غروب آفتاب و هنگام بارندگی لطفا از چراغ های بزرگ خودرو استفاده کنند تا زودتر و بهتر دیده شوند.

* قبل از حرکت از بسته بودن درب خودرو کاملا مطمئن شوند.

* از ایستادن دانش آموزان به ویژه در خصوص خودروهای ون جلوگیری و به دانش آموزان تأکید شود روی صندلی بنشینند.

* از سوار کردن بیش از ظرفیت مندرج در کارت خودرو خودداری نمایند.

* بیرون آوردن سر و دست دانش آموزان از پنجره سرویس مدرسه یا باز کردن درب حین حرکت خطرناک بوده و لازم است راننده و دانش آموزان توجه لازم را انجام دهند.

* ضمنا سرویس مدرسه کلاس سیار ترافیک است و راننده همانند یک معلم می باشد، کودکان حساس ترین گوش ها و قوی ترین چشم ها را دارند لذا نگذاریم که تخلفی از ما بعنوان راننده سرویس مدارس صورت گیرد تا در ذهن دانش آموزان نهادینه شود.

امیدواریم تمامی رانندگان سرویس های دانش آموزی، خانواده های دانش آموزان و خود دانش آموزان به نکات ایمنی فوق نهایت دقت و توجه را داشته باشند تا شاهد حوادث ناگواری در این حوزه نباشیم.

 

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

باتشکر از جناب سروان ملکا.خیالمون راحت شد سالهای قبل با سرویس مدرسه دخترم همیشه سر موضوع پیاده کردن دخترم از اون طرف خیابان بحث داشتیم با توجه به این که منزل ما در خیابان اصلی شهر قرار دارد بچه ی ٨ساله رو اونطرف خیابان رها میکرد.ومیرفت مغازه دارها بچه مو به سمت خونه ما هدایت میکردن چندین بار تذکرهم دادیم.بازهم توجهی نمیکرد.

ارسال نظر