هشدارها جدی است!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 403 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:14 ب.ظ، شنبه، 9 خرداد، سال 1394 نظرات ۲ نظر

ما بعنوان بخشی از ملت قهرمان ایران اعلام نارضایتی عمیق خود را از تداوم مذاکراتی که با اهرم تهدید نظامی و تحریم اقتصادی انجام می شود اعلام داشته و خواستار معلوم شدن نقطه پایانی برای مذاکرات بی نفع و پرضرر با دولت ظالم و مستکبر آمریکا از سوی دولت هستیم.

1432841745337_isna-40به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، ما بعنوان بخشی از ملت قهرمان ایران اعلام نارضایتی عمیق خود را از تداوم مذاکراتی که با اهرم تهدید نظامی و تحریم اقتصادی انجام می شود اعلام داشته و خواستار معلوم شدن نقطه پایانی برای مذاکرات بی نفع و پرضرر با دولت ظالم و مستکبر آمریکا از سوی دولت هستیم.

این بخشی از بیانیه روابط عمومی دانشگاه جامع امام حسین (ع) بود که در رابطه با آنچه که دادن امتیاز کاذب از سوی تیم مذاکره کننده ما با دولت غیر قابل اعتماد آمریکا نامیده می شود صادر شد.

در ضمن از گزاره برگ جامعی نیز که در این خصوص از سوی خانواده شهدای هسته ای و بیش از هفده هزار و اندی نفر حقوق دان و متخصص و صاحب نظر تهیه گردیده رونمایی شد.

به این بیانیه و گزاره برگ اضافه کنیم راهپیمایی اعتراض آمیز و خودجوش نمازگزاران چند شهر کشور را که در اعتراض و اعلام نارضایتی از عقب نشینی های سرداران سیاسی!! انجام شده است.

1432841524690_isna-20

همه این رخدادها هشدارهای جدی است به تیم مذاکره کننده ما که تمامی حواس چندگانه خود را جمع کند تا مبادا با دادن امتیاز به طرف های غربی اقتدار فزاینده ملت ایران را در مقابل گردنکشان افزون طلب و تروریسم پرور تضعیف کنند.

همانطور که مقام معظم رهبری بکرات خطر خدعه هوشمندانه دشمن مکار را متذکر شدند به تبع آن مردم انقلابی ایران نیز به انحاء مختلف این اولتیماتوم را به دیپلماتهای مذاکره کننده می دهد که از نقشه راه رهبری معظم که متضمن برتری میدانی کشور ما در مقابل زیاده خواهی آمریکای ظالم است تخطی نکنند.

بدون تعارف باید گفت علت نگرانی و دلواپسی دلسوزان کاملا بجاست زیرا مقامات و دست اندرکاران ایرانی مذاکره در مواجهه با ترفندهای آگاهانه حریف واکنش ژله ای و خود باخته دارند.

1432841744245_isna-33

برای ملت ما مهم نیست که تیم دکتر ظریف چه می گوید مهم آن است که این تیم چه می کند زیرا با ارائه ندادن گزاره برگ از طرف جناب وزیر خارجه شائبه وجود تعارض فی مابین گفته و عمل، قوت می یابد.

بسیاری از مسئولین کشور بالاخص نمایندگان مجلس به دلیل محرمانه نگه داشتن بسیاری از مراحل مذاکرات از مشروح آن مطلع نیستند در حالی که دیپلماتهای ما سعی می کنند تا بسیاری از مراتب گفتگوها محرمانه باقی بماند تا مبادا در روند آن خللی ایجاد شود، طرفهای غربی مخصوصا آمریکائیان بلافاصله بعد از ختم هر نشست ریز تا درشت ماوقع را باطلاع صهیونیست ها می رسانند.

1432841743543_isna-26

رهبری هوشیار و ملت آگاه ایران همچنان با حساسیت زایدالوصف مراحل مختلف مذاکرات را رصد کرده و هر وقت تشخیص دهند که تیم ایرانی مذاکره کننده از جاده منطقی خارج و ذلت پذیری را پیشه می کند ضمن حمایت و ارشاد، فریاد را نیز به آن می افزاید.

امید آن داریم در فرصت کوتاهی که باقی مانده شاهد برتری تیم ایران در بازی جهانی هسته ای و احتزاز پرچم و سرود پر افتخار جمهوری اسلامی بر بام جهان عاری از سلاح هسته ای باشیم. خداکند…

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

جوان می گوید:

دادا ایول گفته هات حرف همه است مگه جوونها میذارن هرکاری دلشون خواست بکنن . مملکت صاحب و حساب کتاب داره بیخود دارن زور میزنن نمیتونن کاری از پیش ببرن .

دانشجو می گوید:

ما دانشجویان همگام با ملت قهرمان ایران نارضایتی خود را از شیوه و عملکرد دکتر ظریف و تیم همکارش اعلام داشته و هشدارمی دهیم تا دیر نشده از مسیر امتیاز دهی برگردند و در مسیزی که رهبر عزیز ما ترسیم کردند حرکت کنند در غیر اینصورت پاسخ مناسب و در خور را در انتخابات پیشرو دریافت خواهند کرد و به حاشیه خواهند رفت.

ارسال نظر