هشدار آنی سازمان مدیریت بحران استان مبنی بر وقوع سیلاب
تعداد بازدید تعداد بازدید: 633 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:48 ق.ظ، چهارشنبه، 13 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

پیرو هشدار آنی سازمان مدیریت بحران استان مبنی بر احتمال بروز سیلاب طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه و افت ۱۲ الی ۱۵ درجه ای دما در این روزها جلسه اضطراری اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان کردکوی در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل گردید.

لللللبه گزارش خبرنگار رادکانا، پیرو هشدار آنی سازمان مدیریت بحران استان مبنی بر احتمال بروز سیلاب طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه و افت 12 الی 15 درجه ای دما در این روزها جلسه اضطراری اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان کردکوی در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل گردید.

حیدرپور معاون فرماندار در این جلسه به اعضای شورای تأمین تأکید کرد ضمن آمادگی کامل مجموعه پرسنل تابعه نسبت به آماده سازی امکانات در اختیار اقدام کنند تا از بروز هر گونه حادثه احتمالی پیشگیری گردد.

همچنین مقرر گردید بخشداری مرکزی هماهنگی لازم را با مجموعه دهیاران بخش مرکزی محمول داشته و در سطح روستاها برای اهالی اطلاع رسانی صورت پذیرد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

ارسال نظر