هفته فیلم و عکس ۲۷ اردیبهشت در گرگان / ۲۳ اردیبهشت جشن پدر در سایت ورزشی ناهارخوران
تعداد بازدید تعداد بازدید: 444 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:53 ب.ظ، یکشنبه، 21 اردیبهشت، سال 1393 نظرات یک نظر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از برگزاری مراسم هفته فیلم و عکس در ۲۷ اردیبهشت و جشن روز پدر در ۲۳ اردیبهشت در گرگان خبر داد.

13921113000420_PhotoAبه گزارش رادکانا، دکتر غلامرضا حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان صبح امروز در جمع خبرنگاران اعلام کرد: مقوله فرهنگ و ورود هنرمندان به این عرصه ناشی از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری می باشد، امری الزامی است که ایشان هنر و فرهنگ را مانند هوای تازه و عطیه الهی می داند که از بندگان خاص نشات می گیرد.

دکتر حقیقی خاطرنشان کرد: امروزه مدیران ما درحوزه فرهنگ باید جهادی وارد شوند همانگونه که مقام معظم رهبری اشاره کردند و ر این راه همه باید احساس تکلیف کنند و همانگونه که در دفاع مقدس بچه های ما جهادی وارد شدند امروز نیز باید با احساس مسئولیت وارد شویم.

وی افزود: به دلیل اینکه در سال فرهنگ و هنر قرار داریم برنامه های ویژه ای در هفته فیلم و عکس در استان برگزار می شود و در همین راستا در گرگان با محوریت انجمن سینمای جوانان از روز 27 اردیبهشت ویژه برنامه هایی اجرا می شود.

رئیس اداره ارشاد گرگان خاطرنشان کرد: 23 اردیبهشت ماه جشن روز پدر در سایت ورزشی ناهارخوران گرگان برگزار می شود و برنامه های دیگری به مناسبت هفته آزادسازی خرمشهر و ارتحال امام راحل (ره) در دستور کار داریم.

حقیقی از عملکرد خبرنگاران و رسانه ها در طول سال گذشته قدردانی کرد و افزود: خبرنگاران نقش بسزایی در سال اقتصاد و فرهنگ دارند و می توانند با تبیین مقوله های فرهنگ و اقتصاد و برجسته کردن مدیران جهادی نقش مهمی را ایفا کنند.

کوروش زاده می گوید:

سلامی به سرسبزی دل هنرمندان گلستانی
ما در طی مدت مدیریت جناب آقای دکتر حقیقی انصافاً نمونه کامل مدیریت فرهنگی جهادی را از ایشان مشاهده کردیم و امیدواریم از این روحیه جهادی و فرهنگی محروم نشویم.
آرزوی بهروزی برای همه هنرمندان بویژه استاد حقیقی

ارسال نظر