هفته نیروی انتظامی بر غیورمردان مؤمن و دلاور نیروی انتظامی مبارک باد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 616 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:44 ب.ظ، شنبه، 13 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

یاد و خاطره شهیدان نیروی انتظامی که به خاطر حفظ و حراست از این مرز و بوم و همچنین برقراری امنیت جان خود را فدای میهن عزیزمان کردند .

Golestanema485سرویس اجتماعی رادکانا: امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.” مقام معظم رهبری”

سردار احمدی مقدم در برنامه سلام ایران گفت: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

سردار احمدی مقدم  با اشاره به  الگوی شعار هفته نظامی گفت: برای هفته نیروی انتظامی هرساله عنوانی در نظر گرفته می‌شود که شعار امسال مردمداری‌، قانون‌مداری و روز آمدی است که برپایه اقتدار این نیرو تعریف شده است.

وی افزود:  هرساله تلاش خواهیم کرد تا شعار به نسبت اوضاع منطقه  و احوال سیاسی و اجتماعی کشور باشد، تا بتوان با تاسی از برنامه های تدوین شده به آنچه که خواسته و امنیت مردم است جامه عمل پوشاند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: عنصر مردمداری مهمترین اصل اقتدار نیروی انتظامی است و مهمترین سرمایه اجتماعی، اعتماد و میثاق بین مردم و نیروی انتظامی بوده که مهمترین اصل آن نظم و قانون است. 

ارسال نظر