هفته وحدت نماد تحکیم پیوند مسلمانان با یکدیگر است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 306 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:08 ب.ظ، شنبه، 20 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام عباس شفیعی: هوشیاری و بیداری اسلامی مسلمانان اعم از شیعه و سنی تمام فتنه‌ها و مکرهای دشمنان را به خودشان برمی‌گرداند.

696569به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام عباس شفیعی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، بمناسبت هفته وحدت،با بیان اینکه عزت و سربلندی جز با وحدت و همدلی به دست نمی آید، افزود: هفته وحدت نماد عزت و اقتدار امت اسلام است و آنچه بیش از پیش مایه وحشت و یأس دشمنان اسلام و ایران می‌شود حفظ اتحاد و حرکت در سایه اسلام ناب محمدی(ص)است.
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی کردکوی،هفته وحدت را خنثی‌کننده توطئه‌ها و حربه‌های دشمنان اسلام در مسیر تفرقه‌افکنی دانست و ادامه داد:هفته وحدت نماد گره خوردن و تحکیم پیوند مسلمانان با یکدیگر است و بزرگداشت هفته وحدت توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
وی همچنین ضرورت گرامیداشت هفته وحدت را متذکر شد و گفت: همه مسلمانان چه شیعه و چه سنی، چه مردم عادی و چه علما و نخبگان این مذاهب باید هفته وحدت را به‌عنوان شعار اسلام گرامی بدارند.
شفیعی با بیان اینکه هفته وحدت نماد ایستادگی مسلمانان در برابر اهداف پلید دشمنان اسلام است، تصریح کرد: برگزاری باشکوه آیین‌های هفته وحدت و بزرگداشت این هفته، نقش مهم و عمده‌ای را در تداوم همدلی و وحدت اقشار مختلف مردم اهل تسنن و تشیع و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی ایفا می‌کند.
روحانی مستقر دهستان یساقی با اشاره به اینکه دشمنان با ایجاد نفاق و تفرقه در صدد ضربه زدن به اسلام و ارزش‌های اسلامی مسلمانان هستند،اذعان داشت:هوشیاری و بیداری اسلامی مسلمانان اعم از شیعه و سنی تمام فتنه‌ها و مکرهای دشمنان را به خودشان برمی‌گرداند.
حجت‌الاسلام شفیعی در خاتمه اظهار کرد: وحدت بین دولت و مردم، وحدت بین حوزه و دانشگاه و وحدت بین طوایف و اقوام مختلف کشور موجب اقتدار امت اسلامی در شکست توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر