هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در کردکوی برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 836 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:51 ب.ظ، یکشنبه، 17 اسفند، سال 1393 نظرات ۳ نظر

هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز صبح امروز یکشنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، فرهنگیان، دانش آموزان و خیرین مدرسه ساز در سالن آمفی تئاتر اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

IMG_2028به گزارش خبرنگار رادکانا، هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز صبح امروز یکشنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، فرهنگیان، دانش آموزان و خیرین مدرسه ساز در سالن آمفی تئاتر اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

آغاز برنامه با صوت دلنشین حسین عارف قاری برجسته و نوجوان شهرستان کردکوی همراه بود.

در ادامه

قرائت شعری زیبا در وصف خیرین مدرسه ساز توسط یکی از دانش آموزان دختر این شهرستان قرائت شد که مورد تقدیر و تجلیل همگان قرار گرفت.

سپس مسعود بیدلی نامنی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی جهت عرض خیرمقدم گویی به روس سن رفت و دقایقی را هم در خصوص مقوله خیرخواهانه مدرسه سازی نکاتی را بیان نمود.

دکلمه خوانی توسط دانش آموز دختر یکی از مدارس شهرستان کردکوی هم قابل تقدیر و تجلیل بود.

در ادامه نیز مجتبی جمالی فرماندار کردکوی سخنانی را پیرو امر مدرسه سازی و موضوع مهم تعلیم وتربیت در جوامع بشری و تأثیر بسزای آن در کشورها ایراد نمود.

ادامه برنامه با سرود جذاب و شنیدنی گروه سرود دانش آموزی دختران دبیرستان شهید علی میاندره همراه بود که با سرودی تحت عنوان عاشورا به روی سن رفتند و سرود جذاب خود را تقدیم خیرین مدرسه ساز کردند.

در خاتمه نیز از خیرین مدرسه ساز تجلیل بعمل آوردند.

انتهای پیام/

یاسر می گوید:

نکنه خبریه اصلاح طلبان همایش گرفتن؟؟

کاردملی می گوید:

آره راس میگی بنظر نمیاد همایش خیرین مدرسه ساز باشه

بیشتر به همایش اصلاح طلبان شبیهه

سیدرضا می گوید:

آقای کریمی مگه جزو اصلاح طلبانه!?

ارسال نظر