تروریستی که جگر سرباز سوری را خورد، کشته شد+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 484 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:22 ب.ظ، چهارشنبه، 18 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

یکی از سرکردگان خطرناک گروه‌های تروریستی تکفیری ملقب به جگرخوار در شمال سوریه به هلاکت رسید.

ابوصقار جگرخواربه گزارش رادکانا، منابع وابسته به گروه‌های مخالف از کشته شدن خالد الحمد فرمانده گروه تروریستی موسوم به کتیبه الفاروق ملقب به ابوصقار و معروف به جگرخوار خبر دادند. وی هنگام بازگشت از جنگ در حومه ادلب در شمال سوریه در کمینی که افراد مسلح رقیب برای وی ایجاد کرده بودند، گرفتار و کشته شد.

خالد ملقب به ابوصقار اواخر سال 2013 در یک نوار ویدئویی در حال خوردن جگر یک سرباز ارتش سوریه، ظاهر شده بود.

ابوصقار در آن زمان گفته بود از این کار زشت و غیرانسانی یعنی خوردن جگر سرباز  ارتش سوریه پشیمان نیست و یک نوار ویدئویی دیگر هم دارد که در حال مثله کردن پیکر یک سرباز ارتش است، این اقدامات وحشیانه با محکومیت سازمان‌های حقوق بشری روبرو شد و شوک بزرگی به تاریخ بحران سوریه وارد کرد.

مرکز معارض سوری اعلام کرد: یک گروه مسلح، خالد الحمد سرکرده نظامی جبهه النصره را در منطقه‌ای در جاده حارم به سلقین در حومه ادلب از پای درآورد.

یک رسانه معارض سوری نوشت: ابوصقار در کمینی بین شهرک‌های سلقین و حارم در حومه ادلب و هنگام بازگشت از جبهه‌ جنگ در حومه لاذقیه، کشته شد.

ابوصقار از ساکنان محله باباعمرو شهر حمص و از موسسان گروه تروریستی موسوم به کتیبه الفاروق اولین گردان‌های باند موسوم به الجیش الحر بود که پس از آن به شمال سوریه رفت و به جبهه تروریستی النصره شاخه القاعده پیوست.

فیلم خوردن جگر سرباز سوری توسط ابوصقار جنایتکار داعشی

 

انتهای پیام/

ارسال نظر