همایش توسعه کمی و کیفی آموزش های فنی و حرفه ای در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 677 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:46 ق.ظ، چهارشنبه، 21 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

همایش توسعه کمی و کیفی آموزش های فنی وحرفه ای با حضور مسئولین، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان در مرکز آموزش شهید روحانی فرد شهرستان کردکوی برگزار شد.

gpic54_16به گزارش خبرنگار رادکانا، این همایش با حضور دکتر همایون رضی رئیس مرکز آموزش شهید روحانی فرد کردکوی، مسعود بیدلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، شاعری معاون پرورشی، سیده هما عقیلی معاون آموزشی، مدیران آموزشگاههای فنی و حرفه ای، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان برگزار گردید.

دکتر همایون رضی رئیس مرکز آموزش شهید روحانی فرد کردکوی ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و مدعوین گفت: مرکز آموزش شهیدروحانی فرد کردکوی دارای چهار حوزه کارکنان، بهره برداران روستایی، علمی کاربردی و حوزه دانشجویی می باشد.

وی ادامه داد: این مرکز آموزشی دارای امکانات زیادی همچون 40 هکتار حوزه آبندان، 80 هکتار فضا برای کشاورزی، وجود کارگاه های وسیع تعمیرات لوازم کشاورزی، حوزه باغبانی و گل های تزیینی، با حضور مهندسین کارآمد و مدرسین با تحصیلات در مقطع دکتری است.

دکتر رضی ضمن اعلام نارضایتی از حضور کم رنگ علاقمند غرب گلستان به این حوزه آموزشی ابراز داشت: با توجه به اینکه از شرقی ترین مناطق استان از این امکانات در این مرکز آموزشی بهرمند می باشند ولی حوزه شهرستان و فرزندان ما کمتر از این امکانات بهره مند می باشند.

 رئیس مرکز آموزش شهید روحانی فرد کردکوی با دعوت از اولیاء در خصوص هدایت دانش آموزان در جهت بهره مندی هرچه بیشتر و استفاده از این امکانات در راستای ایجاد نسلی با تحصیلات در جهت ایجاد تحولی نوین در کشاورزی منطقه دعوت بعمل آورد.

در این همایش مهندس کیاء مدیر هنرستان فنی و حرفه ای شهید چمران و مهندس بنی هاشمی از استاتید هنرستان فنی 15 خرداد دختران کردکوی به نمایندگی هنرستان های دختران و پسران کردکوی در خصوص اهمیت و ارزش کار فنی و شناساندن آن به فرزندان در جهت رشد نسلی توانمند با اولیا به گفتگو پرداختند.

پخش کلیپ هایی در خصوص معرفی مرکز آموزش شهید روحانی فرد و هنرستان های فنی و حرفه ای شهرستان کردکوی، بازدید از کارگاهها، آببندان و گلخانه پرورش گلهای تزیینی و پذیرایی از دیگر برنامه های این همایش بوده است. 

gpic54_7gpic54_10gpic54_9gpic54_13gpic54_21gpic54_15gpic54_12gpic54_17gpic54_18gpic54_14gpic54_22gpic54_23gpic54_8gpic54_6gpic54_2gpic54_3gpic54_4gpic54_5

ارسال نظر