همایش جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رأی در کردکوی برگزار شد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 679 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:34 ب.ظ، سه شنبه، 21 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایش جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رأی با حضور نمایندگان در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.

11111119به گزارش خبرنگار رادکانا، همایش جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رأی ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخه 20/3/92  باحضور نمایندگان فرماندار در سالن همایش جهاد کشاورزی کردکوی برگزار شد.

این همایش با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، نجم آبادی رئیس اداره اطلاعات شهرستان، حسینی بخشدار، عبداللهی  مسئول هیئت نظارت ریاست جمهوری کردکوی، افتخاری رئیس هیئت نظارت شوراها در جمع نمایندگان فرماندار برای اخذ رأی بر صندوق های شهر و روستا برگزارشد.

عبداللهی  رئیس رئیس هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری کردکوی گفت: ما برای عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری  جهت گذر از پیچ تاریخی برای تسریح شرکت مردم در انتخابات  باا نگیزه الهی، همدلی برای حل مسائل پیشرو با برگزاری انتخاباتی حماسی که  موجب شادی قلب آقا گردد و به حول و قوه الهی عملکرد امروز ما در کارنامه آخرت ما بدرخشد در این مکان جمع شده ایم.

وی افزود: تا بحال در جلسات متعدد در فرمانداری و دیگر مکانها تمام سعی و تشریک مساعی ها بر این بوده است بیانات حضرت آقا فراروی ما قرارگیرد و بفرموده مقام عظمای ولایت و رهبری امر قانون اجرایی شود تا خدای نا خواسته حقی از کسی چه نامزدهای ریاست جمهوری و نمایندگان شوراها از کسی ضایع نگردد و انتخاباتی تاریخی، تاثیر گذار و با قوت که آینده نظام، در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ابعاد دیگر را تضمین نماید را برگزارنماییم.

رمضانعلی الیاسی فرماندارشهرستان کردکوی خطاب به نمایندگان فرماندار بر روی صندوق های رای گفت: حظارمحترم، مدیران عزیز و روئسای ادارات  شما از بهترینها و ارشد تصمیم سازان نظام در منطقه هستید و در انتخاب شما وقت گذارده شده است و در انتخاب  تک تک شما با تناسب توانایی تان برای احراز چنین جایگاه ویژه اتاق فکر شهرستان تصمیم سازی کرده است. در روز 24 خرداد تمام آبروی شهرستان بسته به عملکرد شماست.

وی درادامه ضمن تذکر موارد ضروری افزود: حتما دوستان و نمایندگان فرماندار حکم خود را در روز انتخابات بهمراه داشته باشند، پرهیز از شتابزدگی در عمل وبیان، پرهیز ازهر عملی که ایجاد بی اعتمادی نماید، پرهیز از مصاحبه و اعلام آمار قبل از اتمام انتخابات، روشن بودن موبایل و رادیو و تلویزیون در زمان برگزاری انتخابات پرهیز ازشتابزدگی در مواجه با موارد ی که ممکن است در هین انتخابات صورت پذیرد، حتما یک روز قبل به محلی که برای شما مشخص شده سر بزنید واولین فردی که وارد محل اخذ رای می شودباید نماینده فرماندار باشد داشتن صحه صدر ،بردباری و سکینه در کارها توقعی است که ما از نمایندگان خود برسر صندوق ها داریم .

الیاسی موارد ضروری دیگری را که باید نماینده فرماندار از آن آگاهی و اطلاع کافی و وافی داشته باشد توضیح داد و توصیه نمود که کتاب راهنمایی را که در این خصوص تهیه شده نمایندگان فرماندار به دقت مطالعه نمایند.

ارسال نظر