همایش مدیران مدارس با رویکرد تغییر نگرش و باورها در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 937 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ق.ظ، دوشنبه، 18 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

همایش مدیران مدارس شهرستان کردکوی با رویکرد تغییر نگرش و باورها در سالن آمفی تئاتر اداره آموزش و پرورش برگزار شد

gpic50_10به گزارش خبرنگار رادکانا، همایش مدیران مدارس کردکوی با رویکرد تغییر نگرش و باورها ساعت 30/8 دقیقه صبح روز یکشنبه 17/1/92 در سالن آمفی تئاتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

مسعود بیدلی نامنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این مراسم گفت: ما باید با تغییر در نگاه خود و تغییر در نگرش و رفتار جامعه زیباتر و بهتری را بسازیم و در این راستا باید از مدیریت توجیه نگر عبور کرده و به مدیریت عمل گرا برسیم تا در جهت تاثیرگذاری مثبت و در نهایت کاهش مسائل و معضلات برسیم.

gpic50_8

وی در ادامه افزود: برای رسیدن به این امر، تعامل، هم اندیشی و هم فکری می تواند حرف اول را بزند.

بیدلی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص هدفمندی یارانه ها صحبت کرد و تاکید داشت: با تشکیل جلسه برای اولیاء دانش آموزان، خانواده ها توجیه شوند که اگر تمکن مالی مناسب دارند به صورت داوطلبانه، انصراف دهند تا بخشی از این یارانه ها به نیازمندان واقعی و بخشی هم برای خدمات بهداشتی، درمانی، آموزش و پرورش و…برسد.

محمدحسین شاعری معاون پرورشی ضمن خیرمقدم گویی به همکاران توضیح در خصوص اجرای برنامه ها و فعالیتهای پرورشی داد و توصیه های پرورشی نمود.

gpic50_6

مسلم مومن کارشناس ارزشیابی تحصیلی در این همایش در خصوص مباحث مبتلا به امتحانات توضیحات مبسوطی را بیان داشت.

مسعود بیدلی نامنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، محمدحسین شاعری معاون پرورشی، ذبیح الله لیاقتی معاون پشتیبانی و مدیران مجتمع های آموزشی و مدیران مدارس شهرستان کردکوی در این همایش حضور داشتند.

gpic50_1gpic50_7gpic50_2gpic50_3gpic50_4gpic50_5gpic50_9gpic50_11gpic50_13

ارسال نظر