دلال بازی، فساد، دروغ، باندبازی، ارتشا مشکلات اصلی فوتبال ایران
تعداد بازدید تعداد بازدید: 939 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:29 ق.ظ، شنبه، 12 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

کلاس “اخلاق در ورزش” با تدریس امیر میررضایی مدرس فیفا و با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان، مربیان، داوران و بازیکنان فوتبال شهرستانهای کردکوی و بندرگز روز چهارشنبه نهم مرداد در سالن اجتماعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سابق شهرستان کردکوی برگزار گردید.

m6jqu4l2unuwo19jmxiبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه)، کلاس “اخلاق در ورزش” با تدریس امیر حاج رضایی مدرس فیفا و با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان، مربیان، داوران و بازیکنان فوتبال شهرستانهای کردکوی و بندرگز روز چهارشنبه نهم مرداد در سالن اجتماعات کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار گردید.

استاد حاج رضایی که 55 سال سابقه فعالیت در رشته فوتبال را دارند به عنوان معلم اخلاق در میان فوتبالدوستان ایران شهرت دارند و سال گذشته نیز در برنامه نود با انتقاد شدید از بداخلاقیها، باندبازیها و فساد در جامعه ورزش و علی الخصوص جامعه فوتبال ناراحتی های خود را در این زمینه ابراز نمودند.

وی در جلسه فوق مشکلات اصلی فوتبال ایران را دلال بازی، فساد، دروغ، باندبازی، ارتشا و … خواند و راه حل برون رفت از این معضلات را عزم عمومی و فرهنگ سازی مناسب اعلام نمود.

حاج رضایی در ادامه با ارائه نمونه هایی از فوتبال در نقاط مختلف جهان اعلام داشت: مسئولین فیفا با دقت مسائل اخلاقی در فوتبال جهان را زیر نظر دارند و با متخلفین به شدت برخورد خواهند کرد.

 

[تصویر:  frqjgeyep7vx94yaxu4.jpg]

[تصویر:  sv8z5tmdi9u01n29mo6d.jpg]

ارسال نظر