همایش ” انقلاب اسلامی، گفتمان انقلاب و عزت امت اسلامی” در گلستان برگزار می‌شود‌
تعداد بازدید تعداد بازدید: 57 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:35 ب.ظ، پنج شنبه، 5 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر، همایش ” انقلاب اسلامی، گفتمان انقلاب و عزت امت اسلامی” در ۱۵ بهمن در مصلی اینچه‌برون شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام علی خیرخواه پیش از ظهر امروز در نشست با گروه خبری فجر استان گلستان اظهار داشت: همه ما باید یاد انقلاب اسلامی را زنده نگه داریم و نسل سوم و چهارم که زمان پیروزی انقلاب اسلامی را درک نکردند را آگاه کنیم و آنان را با اقدامات انقلاب اسلامی آشنا کنیم.

وی افزود: رسالت انقلاب اسلامی را امام خمینی(ره) یک رسالت بین‌المللی و جهانی بیان کردند که قرار است الگویی برای کشورهای اسلامی باشد. برای همین باید از ظرفیت مناسبت‌هایی مانند دهه فجر بیشترین بهره را ببریم.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی در واقع فرصتی برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب و بازنگری در دستاوردهایی است که در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به آن رسیده‌ایم.

وی گفت: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه‌ها و دسیسه‌های بسیار زیادی به‌دنبال این بود که خلائی در باورها و اعتقادات مردم ما ایجاد کند. امروز هم شاهد هستیم که دشمن به‌دنبال این است که یاس و ناامیدی را برای از بین بردن وحدت ملی به جامعه ما تزریق کند، اما ملت ما با بیداری و پیروی از فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و امروز در شرایط خوبی از نظر عزت و اقتدار در جهان قرار داریم.

رئیس کمیته تقریب مذاهب ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گلستان با تأکید براینکه تلاش بر این است تا همه برنامه ها به صورت خودجوش برگزار شود، افزود: نخستین برنامه در استان همایش ائمه جمعه و جماعات با موضوع “انقلاب اسلامی ارزش‌های اسلامی و تمدن نوین اسلامی” در 12 بهمن سالن اجتماعات جامعه المصطفی العالمیه است.

وی ادامه داد: همایش ” انقلاب اسلامی، گفتمان انقلاب و عزت امت اسلامی” برای 15 بهمن در مصلی اینچه برون برگزار می‌شود.

خیرخواه بیان داشت: همایش بانوان با موضوع ” انقلاب اسلامی، تحکیم بنیان خانواده و منزلت زن مسلمان” در 16 بهمن سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تجلیل از مساجد شاخص اهل سنت در استان در ایام دهه فجر گفت: در استان گلستان بیش از یک‌هزار و 400 مسجد در مناطق اهل سنت داریم که در این ایام براساس شاخص‌ها 12 مسجد مورد تجلیل قرار می‌‌گیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر