همایش بزرگداشت سالروز ۹دی در استان گلستان سردار فضلی:بسیاری از خواص در فتنه ۸۸ رفوزه شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 739 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:48 ب.ظ، جمعه، 8 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین فرهنگ بسیج را تحول‎آفرین خواند و گفت: این فرهنگ می‎تواند در یک ملت تحول ایجاد کند که عینیت آن در خارج نیز وجود دارد چنانکه حرکت بسیج سرنوشت ایران بلکه فراتر از آن را تغییر داده است.

13910212000732_PhotoAسردار علی فضلی بعد از ظهر امروز در جمع بسیجیان رزمی رزمایش بصیرت حسینی با گرامیداشت حماسه 9 دی در جمع بسیجیان استان گلستان اظهار داشت: بسیج در کار آباد کردن دنیا تلاش می‎کند اما خودش اهل دنیا نیست.

وی با تاکید بر اینکه بسیج اهل تسامح در اصول نیست خاطرنشان کرد: بسیج سیاسی است اما سیاست‎زده نیست، مجاهد است اما بی‎انضباط نیست، متدین و متعبد است اما خرافی نیست، بابصیرت است و از خودراضی نیست، طرفدار علم است اما علم‎زده نیست و همواره در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی گام برمی‎دارد.

بسیج با عمل به آموزه‎های دینی توانست بسیاری از ناممکن‎ها را ممکن کند

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور ابراز داشت: بسیج باید حضوری همه جانبه در عرصه‌های دفاع، علم، هنر، سازندگی، سیاست، فرهنگ، ورزش، درخشش‎های بین‎المللی و در همه کارهای خیر، ورود پیدا کند.

فضلی با تاکید بر اینکه بسیج یادگار ملت در عرصه تاریخ شده است خاطرنشان کرد: بسیج با داشتن چنین آموزه‎هایی توانست بسیاری از ناممکن‎ها را ممکن کند و این حرکت‎ها همچنان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه ملت ولایتمدار ایران همواره در دفاع از ارزش‎ها حضوری آگاهانه دارد، متذکر شد: مسئولان باید قدر این ملت را بدانند و وظایف خود را به بهترین وجه در قوای سه‎گانه انجام دهند و ملت نیز با انسجام به پیش رود.

*هر کس به تکلیف خود عمل کند پیروز است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه این روزها در آستانه عملیات غرورآفرین کربلای چهار و کربلای پنج قرار داریم ابراز داشت: شب‌های کربلای چهار و کربلای پنج به فرموده امام راحل شب‌های قدر این انقلاب است که انس با آن شما را وارسته می‎کند.

فضلی در خصوص عملیات کربلای چهار عنوان کرد: در این عملیات قریب به شش ماه فرزندان این ملت مجاهدت کردند و 100 هزار رزمنده در قالب سپاهیان محمد رسول الله (ص) به دفاع آمدند.

وی با بیان اینکه با آغاز عملیات کربلای چهار با عدم‎الفتح مواجه شدیم یادآور شد: در آن عملیات ما شکست خوردیم و بعد از آن رزمندگان با احساس وظیفه ماندند تا تکلیف‎شان را در نبرد بعدی انجام دهند چون امام راحل فرمودند ما از باب ادای دین به جبهه آمده‎ایم و اگر شکست خوردیم یا پیروز شدیم در هر دو صورت پیروزیم به دلیل اینکه هر کس به تکلیف خود عمل کند پیروز است.

اطاعت از ولایت فقیه الگوی جهانی شده است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور یادآور شد: زمانی که فتنه‎گران هشت ماه را به اندازه هشت سال دفاع مقدس در کشور به وجود آوردند و مردم را به زحمت انداختند در حالی که برخی مسئولان یا تجدید شدند یا رفوزه شدند اما پیروز میدان، مردم بودند.

فضلی خاطرنشان کرد: مردم بصیر و فهیمی که اطاعت امام خامنه‎ای مدظله‎العالی را کردند و اطاعتی که امروز چه در دفاع مقدس و چه در مواجهه با فتنه برای سایر کشورها الگو شده است الگویی که مقاومت 33 روزه را در لبنان، 22 روزه را در غزه و پیروزی هشت روزه غزه و فلسطین را در مقابل صهیونیست‎ها رقم زد.

وی در پایان ابراز داشت: شهدا رفتند تا امروز ما در جزیره امن جمهوری اسلامی ایران حیات‎مان را سپری کنیم.

ارسال نظر