همایش بزرگ “دلاوران دلواپس” این بار در اصفهان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 542 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:56 ق.ظ، سه شنبه، 30 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

همایش بزرگ دلاوران دلواپس ساعت ۱۷ شنبه (سوم خرداد ماه) همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت، به همت جمع کثیری از تشکل های دانشجویی ومجموعه های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه اصفهان درخیمه گلستان شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

54452_117به گزارش رادکانا، همایش بزرگ دلاوران دلواپس ساعت ۱۷ شنبه (سوم خرداد ماه) همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت، به همت جمع کثیری از تشکل های دانشجویی و مجموعه های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه اصفهان درخیمه گلستان شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش تا کنون چهره های فرهنگی، سیاسی، حوزوی و دانشگاهی مختلف شهر اصفهان در کنار مردم جهت شرکت در این همایش اعلام آمادگی کرده اند که لیست اسامی آنها در اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.

هدف از برگزاری این همایش مردمی که وابسته به هیچ گروه و جریانی نیست و در امتداد همایش «دلواپسیم» تهران است، تجلیل از مقام شامخ دلاوران واقعی عرصه ی جهاد فناوری هسته ای ملت ایران،شهیدان: شهریاری، احمدی روشن، علیمحمدی و رضایی نژاد و ایضاً گردهم آمدن نخبگان دانشگاهی وحوزوی وبدنه ی مردمی منتقد توافقنامه ضعیف ژنو می باشد.

54452_117 (1)

گفتنی است همچنان احتمال لغو این برنامه از سوی مسئولین استان به گوش می رسد و مسوولان برگزار کننده همایش علاوه بر خیمه گلستان شهدا چند مکان جایگزین جهت بروز مشکلات احتمالی را نیز پیش بینی کرده اند.

در پایان این نکته لازم به ذکر است که در دلاور بودن ملت ایران که ۳۵ سال علیرغم تمام تحریم ها، مشکلات و جنگ تحمیلی در برابر دشمن ایستاده اند تردیدی وجود ندارد بلکه دلواپسی ملت دلاور ایران از افراد و جریان هایی است که به اسم اعتمادسازی و آشتی با دنیا، در عمل موجب پرخاش بیشتر دشمن علیه ملت شده، همانهایی که حتی در برابر دوربین های خبری نیز اعلام می کنند دشمن می تواند با یک بمب سیستم دفاعی کشور را از کار بیندازد!

ارسال نظر