همایش بزرگ و پرشور حامیان حجت الاسلام دکتر رئیسی در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,118 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:14 ب.ظ، چهارشنبه، 27 اردیبهشت، سال 1396 نظرات ۵ نظر

همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام دکتر سیدابراهیم رئیسی عصر روز گذشته باحضور اقشار مختلف مردم خصوصا جوانان در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام دکتر سیدابراهیم رئیسی عصر روز گذشته باحضور اقشار مختلف مردم خصوصا جوانان در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

این مراسم که باحضور گسترده و پرشور هواداران حجت الاسلام رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد با اجرای برنامه های متنوعی همراه بود.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

حمید می گوید:

تاسف بار و غم انگیزه .برنامه دیروز فقط اسمش به نام آقای رییسی بود.وگرنه فرقی با مراسمات عروسی نداشت نه سخنرانی.فقط جوک و آهنگ.افتضاح کامل بود.ضمنا خوانندگی و مداحی هیچ سنخیتی با هم ندارند

همشهري می گوید:

حضور چشمگیر مردم مشهد از روحانی….. شهر مشهد استقبال عجیبی از روحانی کرده است. تشکر روحانی از خاندان امام ، هاشمی ، محمد خاتمی ، بهشتی، مطهری

ناشناس می گوید:

مشکل اصلی این بوده است که 6 نفر کاندید شدند وهیچکدام صلاحیت واقعی برای ریاست جمهوری نداشتند .از زمان هاشمی رفسنجانی تا کنون 28 سال میگذرد و 4 رییس جمهور داشتیم که بعد از حوادث سال 88 تا کنون میتوان چنین جمع بندی کرد
1.آقای رفسنجانی ساکت فتنه شد.
2.آقای خاتمی حامی فتنه شد.و ممنوع التصویر است درصورتیکه 8 سال رییس جمهور این مملکت بود.
3.آقای احمدی نژاد که مقام معظم رهبری نزدیکترین نظر را به ایشان داشت هم کار به آنجا کشید که امروز رد صلاحیت میشود.
4.امروز آقای روحانی آماج حمله از سوی بسیاری از افراد بلند پایه بخصوص اصول طلبان است .البته به جرات باید گفت در 4 سال اول زیاد موفق نبود و نمونه این بود که رهبری در بیانات اخیر خویش بصورت تلویحی برجام را عامل دور کننده از جنگ ندانست و حضور ملی را دانست ولی بنظر میاید هر دوعامل دیپلماسی و قدرت ملی با هم موثرند.اگر ما قدرت ملی نداشتیم به مذاکره نمی آمدند و اگر دیپلماسی را هم قبول نکنیم تحریم مسلما بیشتر خواهد بود و فشار به قشر مستضعف بیشتر خواهد بود و نه آقازاده ها و مدیران فاسد اقتصادی..البته این در جایگاه خود بسیار بحث دارد.و بسادگی نمیتوان اظهار نظر کرد. اما همچنان فساد در دستگاههای اداری بیداد میکند.
جمع بندی:
1.حداقل ما 24 سال وقبل از آن اگر موسوی(رییس کابینه) را به حساب آوریم 32 سال نتوانستیم یک رییس جمهور واقعی داشته باشیم .(بجز رهبری و رجایی) و این موضوع به زمان بنی صدر خائن هم میرسد.
پس اگر چشمان تیز بین تری شورای نگهبان داشت افرادی را مثل روحانی و رییسی میتوانستند گزینه های بسیار بهتر و بالاتر از خود داشته باشند وببینند. .همه افراد فوق در مناظره به راهکارها اشاره نکردند فقط به دزدی ها و اختلاس و عمل خلاف قانون همدیگر را بیان کردند و مردم بجز بد اخلاقی چیزی ندیدند اگر قرار بود اینجوری باشد پس جای احمدی نژاد واقعاخالی است.
حتی فرصت وعده دادن هم نداشتند و فقط همدیگر تخریب کردند و ما فهمیدیم همه مسئولین از قبیل روحانی و قالیباف و رییسی یا دزد و یا اختلاسگر و یا رانت خور زمین و یا سو استفاده از منافع ملی و مذهبی هستند.
پس شورای نگهبان در حال خیانت است که کاندیدا های خوب را رد میکنند و یا اجازه ورود نمیدهند ویکسری مفت خور را در جایگاه مهم ریاست جمهوری کاندید میکند یا قانون اساسی ما دچار مشکل است . مثلا اگر فردی سنی باشد و بالاترین مدیر بتواند باشد به جرم مذهب نمیتواند رییس جمهور شود ولی ایرانی است و زمان انتخابات میگوییم حماسه ملی . وقتی میگویند سیاست ما عین دیانت ما یعنی عین مذهب ما .؟ چرا پس در فلسطین این همه هزینه میکنیم .میگوییم آنها مسلمان هستند اما به سایر مذاهب و ادیان خویش در کشور اهمیت نمیدهیم. حتی یک مسیحی ایرانی الاصل میتواند رییس جمهور شود و اینجاست دین مانع میشود. .شاید اینجا قانون اساسی باید بازنگری شود. اما با شجاعت بگوییم حماسه مذهبی نه ملی با توجه دو کاندید هم هردو روحانی (آخوند) هستندو.معمولا همیشه در بدنه نظام بودند . این افراد انحصاری بودند میتوانید به پیشینه افراد نگاه کنید غیر از این افراد کسی جدید نمیتواند وارد این مجموعه شود.
پایان بخش اول

هموطن می گوید:

فقط روحانی….. شب گذشته مردم تهران برای روحانی سنگ تمام گذاشتتد. رأی تهران قطعا با اختلاف زیاد برای روحانی است.

حمىد می گوید:

همىن جا عرض کنم خدمت طرفداران آقاى روحانى در استان گلستان زمىن فروشان ثروتمند مالکان پولدار بدونىد که نهاىت اىن کشور با اىن وضع فىلىپىن هست

ارسال نظر