همایش بزرگ گرامیداشت دفاع مقدس در استان گلستان برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 595 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:52 ب.ظ، دوشنبه، 1 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایش بزرگداشت دفاع مقدس استان گلستان و اختتامیه مسابقه خاطره نویسی دفاع مقدس در تالار فخرالدین اسعد گرگان برگزار می گردد.

thumb275-3dae566416dbc277d3c9b64f702d0367به گزارش رادکانا، محمدرضا درویشی ، مسئول دبیرخانه همایش بزرگداشت دفاع مقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس همایشی پنج شنبه ۴ مهر ماه با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می گردد.

وی افزود: در این همایش مقامات عالی رتبه کشوری و هیئت مدیره و دبیر کل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور و مسولین استانی و خانواده های شاهد و ایثارگر حضور خواهند داشت.

درویشی اظهار داشت: در این همایش نمایشگاه عکس حاج داوود عامری از جانبازان دفاع مقدس و تجلیل از خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان و برنامه های متنوع دیگری نیز صورت می گیرد.

وی در ادامه گفت:در این همایش از دستاوردهای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار استان گلستان و خبرگزاری شاهد(نمایندگی استان گلستان) رونمایی می شود.

مسئول دبیرخانه همایش بزرگداشت دفاع مقدس استان گلستان در پایان گفت : علاقه مندان می توانند با تمدید شدن مسابقه تا 3 مهر ماه آثار خود را پیرامون مسابقه خاطره نویسی دفاه مقدس به پست الکترونیکی این مسابقه به نشانی: GolestanShahed@gmail.com ارسال نمایند./ ساجد نیوز

ارسال نظر