همایش روز حسابدار در دانشکده فنی امام علی(ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,345 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:24 ب.ظ، چهارشنبه، 15 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

همایش روز حسابدار با محوریت اندیشه حسابداری در روز چهارشبه همزمان با روز حسابدار در دانشکده فنی امام علی (ع) شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا، مهران مرجانی مسئول انجمن علمی رشته حسابداری و عضو شورای بسیج دانشجویی افزود: انجمن علمی حسابداری و واحد علمی پژوهشی بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) در روز چهارشبه همزمان با روز حسابدار همایش روز حسابدار با محوریت اندیشه حسابداری را برگزار کردند.

در این همایش ابتدا معاون آموزشی دانشکده به خیر مقدم گویی و تشکر از برگزار کنندگان همایش پرداخت و در ادامه آقای روشنی مدیر گروه رشته حسابداری دانشکده با بیان تاریخچه ای از رشته حسابداری، سیر تکاملی علم حسابداری در چند دهه اخیر را تشریح کرد.

سپس دانشجویان بهزاد نباتی پور با موضوع شبکه های عصبی مصنوعی در حسابداری و حسابرسی، سیدبهزاد آل نبی با موضوع عوامل موثر بر توسعه حسابداری کشورهای مختلف، حیدر سلیمانی با موضوع پارادایم های حسابداری و هیوا گنجی با موضوع حسابداری علم است،هنر یا فن؟ به ارائه مقاله پرداختند.

در ادامه همایش آقای یوسفی یکی از اساتید رشته حسابداری با پاسخ به سوالات دانشجویان شرکت کننده، به جمع بندی مباحث مطرح شده در همایش پرداخت.

در پایان مراسم نیز از دانشجویان ارائه کننده مقالات و برگزارکنندگان همایش با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر