همایش روز ملی بصیرت و میثاق با ولایت دانشگاههای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 740 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:13 ب.ظ، سه شنبه، 12 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

همایش روز ملی بصیرت و میثاق با ولایت ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه های شهرستان کردکوی در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی کردکوی برگزار شد.

IMG_0512به گزارش خبرنگار رادکانا، همایش روز ملی بصیرت و میثاق با ولایت ساعت 10 صبح روز دوشنبه با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه های شهرستان کردکوی در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی کردکوی برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر کیانی رئیس دانشگاه پیام نور کردکوی در خصوص ارتباط دانشگاه های کردکوی با یکدیگر گفت: دانشگاه های شهرستان کردکوی اگر در زمینه فرهنگی با یکدیگر ارتباط و تعامل داشته باشند و کارهای فرهنگی را با هم به ثمره ظهور برسانند همبستگی زیادی را از نظر کیفیت خواهند داشت و استواری بیشتری را در پی دارد.

وی در ادامه افزود: زمانیکه بین دانشگاه ها همبلستگی و روابط فرهنگی خوبی وجود داشته باشد این امر به نوعی باعث خارج شدن فتنه ها از محیط دانشگاه می شود.

در پایان سرهنگ بهمنی سخنانی را در خصوص فتنه 88 ایراد فرمودند و آن را محکوم کردند و طراحی و اجرای آن را از سوی غربی ها و صهیونیست ها دانست.

وی در ادامه افزود: غربی ها و خصوصا منافقین طرح این فتنه را در سال های قبل برنامه ریزی کرده بودند و آن را با کمک بعضی از افراد بی بصیرت در ایران به اجرا در آوردند.

وی تصریح کرد: حق در راه و مسیر بصیرت شناخته می شود و بصیرت لازمه راه مستقیم و هدایت است.

IMG_0506

ارسال نظر