همایش میثاق با ولایت بمناسبت ۹ دی در مسجد جامع کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,028 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:41 ب.ظ، شنبه، 9 دی، سال 1391 نظرات ۲ نظر

همایش میثاق با ولایت به مناسبت حماسه ۹ دی با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان ادارات و بسیجیان و مردم ولایتمدار کردکوی در مسجد جامعه این شهرستان برگزار شد.

225639871به گزارش رادکانا ظهر امروز همایش میثاق با ولایت به مناسبت حماسه 9 دی با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان ادارات و بسیجیان و مردم ولایتمدار کردکوی در مسجد جامعه این شهرستان برگزار شد.

در این همایش برادر قربانی مدیرکل دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان ضمن انزجار از حرکت اغتشاشگران 9 دی سال 88 این اقدام را محکوم کردند و گفتند: عاملین این حرکت ناشایست قطعا دوست انقلاب نبودند و آب به آسیاب دشمن ریختند.

ایشان در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب امام راحل (ره) در ادامه انقلاب امام حسین (ع) است، گفت: اسلام دوران پیامبر (ص) هم دچار فتنه ها بود که در کنار مسجد پیامبر مسجدی بنام مسجد زرار ساخته می شود و بنای فتنه از دوران اسلام شروع شده و همچنان ادامه دارد و ما به عنوان حامیان ولایت باید دارای بصیرت باشیم و به حرف رهبر گوش دهیم تا دچار انحراف خوارج نشویم.

دکتر قربانی  رییس دانشگاه  جامع علمی کاربردی استان با اشاره به مصادیق فتنه در تاریخ اسلام گفت: فتنه رهبر منافقان مکه (عبدالله بن ابی)، جریان ثقیفه، مبحث شورای شش نفره ،جنگ صفین و جمل وموضوع حکمیت  وابوموسی اشعری …که خلاصه  باید از فتنه ها که امتحان درجهت خلوص انسانهاست درس گرفت اما تشیع به گفته امام صادق (ع) همچون طلای سرخ است زیرا طلای سفید را در کوره داغ می کنند تا طلای زرد بدست آورند و با داغ کردن طلای زرد طلای سرخ بدست می آید.  تشیع هچون طلای سرخ در کوره های سخت  آبدیده شده است تا برای رهبری انقلاب جهانی حضرت حجت آماده شود.

دکتر قربانی در ادامه تصریح کرد: امت اسلامی باید قلبال و خالص شود و زمانی که امام عصر (عج) می آید باید امتی حضور داشته باشند که سرمشق و گواه بقیه مردم باشند.

دکتر قربانی در پایان خاطرنشان کرد: حالا که فتنه حتمی و ضروری است ما باید خود را در برابر آن مقاوم و مستحکم کنیم و این مقاوم سازی در بردارنده دو چیز است: 1- بصیرت و 2- استقامت، باید طوری استقامت کنیم که کاسه صبر ما را با فشارها لبریز نکنند. دشمن می خواهد بین ما و امام و رهبرمان فاصله بیاندازد و دیدگاه ما را نسبت به رهبرمان تغییر دهد لذا ما باید تمام و کمال به رهبری مقام معظم رهبری اقتدا کنیم و پشتیبانش باشیم.

دبیرخانه سومین جشنواره فیلم عمار گرگان می گوید:

یاعلی حق نگهدارتان
با سلام وعرض خسته نباشید
لطفاً اخبار جشنواره عمار فیلم را پوشش خبر ی دهید با سپاس
جدید ترین خبر:فیلمساز گلستانی نامزد دریافت جایزه در بخش مستند جشنواره فیلم مردمی عمار شد.
اطلاعات بیشتر در سایت کدخبر:60 در سایت عمار گلستان
http://ammarfilm-golestan.blogfa.com/post/65
ammar_film_golestan@yahoo.com
یاعلی حق نگهدارتان

hagh می گوید:

سلام و وقت بخیر

چشم پوشش داده می شود.

ارسال نظر