همایش نقش رسانه و مطبوعات در خلق حماسه سیاسی با حضور فعالان عرصه فضای مجازی در کردکوی برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 716 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:21 ق.ظ، دوشنبه، 30 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

باید ملاکهای رهبر فرزانه برای انتخابات سالم و بدور از هرگونه شاعبه با حضور حد اکثری ملاک عمل باشد ولی شناخت از گروههای حاضر وعملکرد آنها در انتخاب اصلح ملاک عمل ما می باشد.

2222311به گزارش رادکانا همایش نقش رسانه و مطبوعات در خلق حماسه سیاسی با حضور فعالان عرصه فضای مجازی  ساعت 18 عصر روز دوشنبه 30/2/92 در سالن همایش کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

این گردهمایی با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، بهمنی نژاد سخنران جلسه در جمع اصحاب رسانه  شهرستان کردکوی برگزار  شد.

بهمنی نژاد سخنران جلسه ضمن برشمردن فعالان عرصه انتخابات گفت: بی شک انتخابات رقابت گروههای حاضر در صحنه خواهد بود ولی واقعیات صحنه نشان می دهد در این میان دو گروه رقابت بیشتری  خواهند داشت اصول گرایان و گروه مقابل آن  و دیگر گروهها در سطحی  با این گروهها حرکت می کنند و امروز با نگاهی به رسانه های بیگانه واقعیت هم اکنون مشهود است.

ایشان با بیان نکته نظرات مقام عظمای ولایت و رهبری گفت: باید ملاکهای رهبر فرزانه برای انتخابات سالم و بدور از هرگونه شاعبه با حضور حد اکثری  ملاک عمل باشد ولی شناخت از گروههای حاضر وعملکرد آنها در انتخاب اصلح ملاک عمل ما می باشد.

همچنین ایشان انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی ملت ایران خواند و شرکت در آن را امری مهم دانست و انتخاب اصلح با شناخت کافی از طرفین شرکت کننده در صحنه را توصیه کرد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن توصیه به شرکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی  به حاضرین در جلسه خیر مقدم گفت.

در پایان به فعالان عرصه رسانه به رسم یادبود هدایا و لوح تقدیر اهداء گردید.

ارسال نظر