همایش نقش فرهنگ و خانواده در پیشگیری از اعتیاد در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 405 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:21 ب.ظ، چهارشنبه، 3 تیر، سال 1394 نظرات یک نظر

همایشی با موضوع نقش فرهنگ و خانواده در پیشگیری از اعتیاد باحضور خانواده ها و مسئولین در محل سالن جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار گردید.

IMG_1713 - Copyبه گزارش رادکانا، همایشی با موضوع نقش فرهنگ و خانواده در پیشگیری از اعتیاد باحضور خانواده ها و مسئولین در محل سالن جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار گردید.

در این همایش که با استقبال خوب همشهریان و خانواده ها برگزار گردید پس از تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی، کیانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان کردکوی ضمن خیر مقدم به مدعوین و شرکت کنندگان در همایش، به ارائه گزارش و آمار سال 93 در زمینه پیشگیری، کاهش آسیب و درمان اعتیاد پرداخت.

در ادامه احمدی معاون محترم فرماندار سخنانی در مورد فراگیری اعتیاد در جامعه و لزوم تلاش همگانی در پیشگیری از این بلای خانمانسوز ایراد نمودند.

سپس کودکان مهدهای طهورا و کودکان شرقی به اجرای سرود پرداخته و پس از آن صالحی یکی از اعضای بهبود یافته به بیان تجربیات خود در زمینه بهبودی پرداخت.

در پایان همایش نیز سیدامیر میرفندرسکی کارشناس امور اجتماعی بهزیستی گلستان، مبحث آموزش خانواده و نقش آن در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی را تشریح نمود.

0_8

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

اشغری توروخدااینقده وشه ماجلشه ی ترک اعتیادنزالید،بخداوحزلت عباشی نادیکه باک باک شدیم.بشه دیکه
سیدمحمدحسین حسینی( سیداحمد)
کردکویی های نقیم تهران بزرک.

ارسال نظر