همایش و جشن بزرگ خانواده شهرداری کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 891 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:04 ب.ظ، سه شنبه، 17 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر و ارتقاء بینش و آگاهی افراد در راستای تحکیم بنیان خانواده و کاهش معضلات خانوادگی جشن خانواده ویژه کارکنان شهرداری و کارشناسان کارگروه بانوان و خانواده شهرستان کردکوی در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

IMG_0017به گزارش خبرنگار رادکانا، به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر و ارتقاء بینش و آگاهی افراد در راستای تحکیم بنیان خانواده و کاهش معضلات خانوادگی  جشن خانواده ویژه کارکنان شهرداری و کارشناسان کارگروه بانوان و خانواده شهرستان کردکوی عصر روز گذشته با حضور مسئولین و خانواده های کارکنان شهرداری در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این مراسم با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر و کمیته بانوان و خانواده ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان همراه با برنامه های شاد و متنوع اجرا شد.

سخنران برنامه دکتر کاویانی مشاور خانواده ضمن برشمردن تفاوتهای ظاهری زنان و مردان، علت بسیاری از تنش ها و مشکلات خانوادگی را در عدم شناخت و آگاهی لازم در خصوص ویژگی های زوجین در خانواده ها برشمرد.

وی در ادامه با تشریح این ویژگی ها برخی راهکارهای حل مسائل و معضلات خانوادگی را برای حاضرین بیان نمود.

همچنین در این مراسم از جانباز و بازنشسته شهرداری آقای علیرضا شریف موسوی و 12 تن از فرزندان کارکنان شهرداری با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظر