همایش پیوند دو نور به سبک زندگی فاطمی در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 553 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:15 ب.ظ، سه شنبه، 16 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایش پیوند دو نور به سبک زندگی فاطمی به مناسبت سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) در سالن ولایت سازمان تبلیغات اسلامی ( عصر دیروز ۱۵ مهر ۹۲) برگزار شد.

 thumb204-e427cfc9af6a3e42ca0e25ef55ac14cb

به گزارش خبرنگار رادکانا،عصر دیروز سالن ولایت سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان در گرگان میزبان همایشی با رنگ و بوی ازدواج را داشت.

حجت الاسلام جواد نجفی ،معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در حاشیه این همایش با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف ازدواج ایجاد آرامش خاطر است ، گفت: از اولین اصولی که در ازدواج باید رعایت شود محبت و مودت است که خداوند بین زوجین قرار داده است تا به این وسیله بتوانند به ادامه زندگی خود بپردازند.
وی افزود: باید سعی کرد مهارت های زندگی را برای تداوم آن آموخت چرا که کسب مهارت ها در زندگی می تواند کمک های زیادی به زوجین کند.
نجفی ابراز داشت: خانواده مقدس‌ترین نهاد است که همواره مورد توجه اسلام بوده و امروزه مشکل عمده خانواده‌های ایرانی سبک زندگی غیر اسلامی است که گاها بعضی خانواده‌ها به صورت تقلیدی از ماهواره‌ها و دیگر منابع بیگانه اخذ می‌کنند.
وی تاکید کرد: اسلام کم توقعی را به زن و شوهر توصیه می‌کند و طرفین باید در بعضی مواقع خود را به تغافل بزنند و در برخورد با همسر خود به روش ذره بینی عمل نکنند.
گفتنی است در این همایش از تعدادی از جوانانی که زندگی مشترک خود را در این روز آغاز کرده بودند به رسم یادبود از آنها تقدیر به عمل آمد.

خاطر نشان میشود این مراسم در عصر روز دوشنبه ۱۵ مهر ماه ۹۲ در سالن ولایت سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد.

ارسال نظر