همایش کتاب و کتابخوانی با عنوان یادگار ماندگار
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,090 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:54 ب.ظ، یکشنبه، 21 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: ساعت ۹ صبح روز شنبه ۲۵/۸/۹۱ همایش کتاب و کتابخوانی با عنوان یادگار ماندگار در تالار اداره ارشاد شهرستان کردکوی با حضور جمعی از مسدولین و دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی ارشاد کردکوی، ساعت 9 صبح روز شنبه 25/8/91 همایش کتاب و کتابخوانی با عنوان یادگار ماندگار با حضور دکتر مظفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، علوی مدیرکل کتابخانه های استان، الیاسی فرماندار کردکوی، حسینی رئیس ورزش و جوانان شهرستان، قلندری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی، سمیعی مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان،  مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی و حسین شاعری معاونت پژوهشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردکوی در تالار ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

این مراسم با خیرمقدم گویی قلندری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی آغاز شد.

سپس محمدحسین شاعری معاون پژوهشی آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خصوص کتاب خواندن و فواید و ارزشهای آن به کودکان گفت: شما کودکان و نوجوانان در شرایط سنی هستید که می تواند بهره برداری مفیدی را از عمر خود داشته باشید که این بهره برداری می تواند با مطالعه کتابهای باارزش و مفید صورت پذیرد.

شاعری در ادامه افزود: شما دانش آموزان عزیز می توانید در این امر کتابخوانی به خانواده، معلمان و افرادی که در این عرصه فرهنگی حضور موثر دارند مراجعه کنید تا کتابهایی که واقعا مفید می باشند و دارای خصوصیات باارزشی است را به شما معرفی کرده تا مورد استفاده شما واقع گردد.

در ادامه شعری توسط شاعر ارجمند کردکوی آقای حمیدرضا مازندرانی قرائت شد. سپس کانون شهید باهنر با اجرای میانپرده نمایشی جلوه خاصی را به این همایش داد.

در پایان مراسم به کتابخوان نمونه، کتابدار نمونه و اهداء کننده نمونه کتاب جوایزی اهداء شد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر