همایش گرامیداشت روز بسیج رسانه در گرگان برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 430 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:38 ق.ظ، جمعه، 19 دی، سال 1393 نظرات یک نظر

به مناسبت ۲۱ دیماه سالروز شهید غلامرضا رهبر و روز بسیج رسانه، همایشی با این عنوان و با همکاری بسیج رسانه و صدا و سیما مرکز گلستان برگزار می شود.

Golestanemaبه گزارش رادکانا، 21 دیماه سالروز شهید غلامرضا رهبر به نام روز بسیج رسانه نامگذاری شده است که به پاسداشت این روز و همه شهدای رسانه از ساعت 9 ای 11:30 روز یکشنبه 21 دی ماه 93 همایشی با همکاری بسیج رسانه و صدا و سیما مرکز گلستان در سالن اشراق این مرکز برگزار می شود.

لازم به ذکر است، پیش از آغاز این همایش از ساعت 8 الی 8:45 برنامه بازید اصحاب رسانه از محل صدا و سیمای مرکز گلستان انجام خواهد شد.

مسیرهای دسترسی به محل مراسم از داخل شهر گرگان :

  • میدان سرخواجه – انتهای خیابان امام رضا (ع) – زیبا شهر- صدا و سیمای گلستان
  • خیابان ولی عصر (عج) – خیابان جام جم (عدالت 57/ سوپرسحر) – صدا و سیمای گلستان

0Hamayesh-2

انتهای پیام/

خادم شهدا می گوید:

.سلام
2بار پیام فرستادم که سایت شما به همراه لوگو لینک شده از شما هم خواستم همین کارو بکنید انگار تا حالا با کسی تبادل لینک انجام ندادید برای چی پیامی که فرستادم نصفشو پاک کردین بعد تایید میکنید؟؟؟حمایت از وبلاگ شهدا مگه نا سزا است که پیام رو پاک میکیند.چند روز پیش مطلبی گذاشتین که از بهشت فاو تا غربت کردکوی! اون حرفا با این عکس العمل هاتون نمی خونه. نشون دادین اون حرفا فقط در ظاهر بوده خودتون در عمل از دیگران برتر نیستید واقعا متاسفم.هیچ بهانه ای قابل قبول نیست چون دو بار بی اعتنایی کردید . خانم یا اقای محترم شهدا نیاز به پشتیبانی همچین سایت هایی ندارن
موفق باشید اگر باشید
والسلام

ارسال نظر