همسرم در خانه دست به سیاه و سفید نمی‌زند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 322 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:16 ق.ظ، دوشنبه، 26 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

زوج جوان به خاطر کارگر داشتن و انجام کارهای خانه راهی دادگاه خانواده شدند.

3474549_371به گزارش رادکانا،چندی پیش زوج جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق کردند.

مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم از من توقع دارد برای انجام کارهای خانه هر هفته کارگر بگیرم و کلی پول خرج کنم. در صورتیکه خودش همیشه در خانه است و کاری ندارد. او سر کار نمی رود و خیلی راحت می تواند کارهای خانه را انجام دهد. ولی باز هم مرا مجبور می کند کارگر بگیرم. او دست به سیاه و سفید نمی زند و می گوید خسته می شود. ولی من آنقدر پول ندارم که بخواهم همیشه هزینه کنم.

وی افزود:آقای قاضی باور نمی کنید ولی این موضوع در زندگی ما به یک کابوس تبدیل شده و ما همیشه با هم جنگ و دعوا داریم. تا اینکه هردو تصمیم به جدایی گرفتیم.

زن جوان نیز به قاضی گفت: اقای قاضی من نمی توانم کارهای خانه را به خوبی انجام دهم و همیشه هم این موضوع را به شوهرم گفته ام. او با آگاهی از این موضوع مرتب سر من غر می زند و از من می خواهد از صبح تا شب در خانه کار کنم. ولی من نمی توانم و هر اتفاقی بیفتد باز هم کارهای خانه را بدون کمک کارگر انجام نمی دهم. حالا که شوهرم تا این اندازه خودرای است، من هم درخواست جدایی دارم.

بعد از صحبت های این زوج، قاضی آنها را برای حل شدن مشکلشان به مشاوره خانواده فرستاد و رسیدگی به این پرونده را به جلسه بعد موکول کرد.‎

انتهای پیام/

ارسال نظر