همه باید به این خانم نازقلیچی که فرماندار شده کمک کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 537 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:57 ب.ظ، یکشنبه، 7 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

مشاور مقام معظم رهبری با اشاره به انتخاب مرجان نازقلیچی به عنوان فرماندار بندرترکمن گفت : گاهی وقتها خانم ها خوب عمل می کنند و لازم است همه به این خانم کمک کنند.

thumb271-60746f14403e075601f9f842fd700a42به گزارش رادکانا، دکتر غلامعلی حداد عادل مشاور مقام معظم رهبری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو فرهنگستان ادب امروز (7 اردیبهشت ) مهمان استان گلستان و شهرستان گرگان بود .

وی ظهر امروز به دیدار حدود 70 تن از نخبگان استان گلستان رفت و پس از شنیدن سخنان تنی چند از آنها پس از ایراد سخنرانی به سوالات دعوت شدگان پاسخ داد .

عصر امروز نیز از ساعت 17:30 دقیقه وی در سالن بصیرت اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان مهمان علاقه مندان بود که این مراسم تا ساعت 19:30 طول کشید .

پس از پایان این مراسم دکتر غلامعلی حداد عادل در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص انتخاب خانم مرجان نازقلیچی به عنوان اولین فرماندار زن در شمال کشور گفت : من این خبر را در یکی از روزنامه های صبح خواندم و برایم جالب بود.

حداد عادل افزود: گاهی وقتها خانم ها بهتر از مردان کار می کنند پس توصیه می کنم همه مسئولان به این خانم در کارش کمک کنند .

مشاور مقام معظم رهبری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اخیر دقایقی پیش گرگان را ترک کرد.

ارسال نظر