همه ظرفیت‌های استان گلستان آماده کمک به مردم حادثه‌دیده در غرب است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 108 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:46 ق.ظ، سه شنبه، 23 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار گلستان با صدور بیانیه‌های جداگانه ضمن تسلیت جان باختن شماری از هم‌وطنان در حادثه زلزله شب گذشته اعلام کردند: همه ظرفیت‌های استان گلستان آماده کمک به مردم حادثه دیده در غرب است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سید مناف هاشمی استاندار گلستان با صدور پیامی جان باختن تعدادی از هم‌وطنان در حادثه زلزله شب گذشته را تسلیت گفت و اظهار کرد: گلستان آمادگی همیاری و امدادرسانی به حادثه دیدگان زلزله در غرب کشور را دارد.

در متن پیام استاندار گلستان آمده است: خبر حادثه زمین لرزه در غرب کشور و جان باختن و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان سبب تأسف و اندوه فراوان شد.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف استان گلستان، این حادثه تلخ و مصیبت‌بار را به ملّت بزرگ ایران اسلامی به ویژه مردم عزیز و مصیبت زده استان‌های کرمانشاه و ایلام و خانواده های آنان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان صبر و تحمل این محنت جان‌گداز را مسالت دارم.

یقیناً همه ظرفیت‌های استان در کنار مردم حادثه دیده در غرب استان هستند و از هیچ همیاری در زمینه امدادرسانی دریغ نخواهند کرد و امیدواریم این همراهی بتواند در کاهش آلام و جبران خسارات مادی و معنوی موثر باشد.

مسئولان و ملت مساعی خود را برای کاهش آلام این عزیزان به کار برند

همچنین در پیام آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان آمده است: حادثه زمین لرزه در مناطق غربی کشور به ویژه استان کرمانشاه که سبب کشته و مجروح شدن عده‌ای از هموطنان شده باعث تاسف و تاثر شد.

از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای آسیب‌دیدگان و بازماندگان شفای عاجل و صبر و اجر جزیل مسئلت دارم.

لازم است مسئولان و ملت مساعی خود را برای کاهش آلام این عزیزان به کار برند.

انتهای پیام/

ارسال نظر